1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

ב"ב: אישום נגד 3 שתקפו תושב העיר בגרזן • צפו

תושב בני ברק שעמד בפתח מאפייה בעיר בה הוא עובד, הותקף בצורה קשה על ידי שלושה תושבי העיר. החשודים תקפו אותי באמצעות בקבוק זכוכית והשחיתו את האופנוע של הקורבן עם גרזן • צפו

אבי גדלוביץ', קובי בורנשטיין, ט"ז כסלו תשפ"א 02/12/2020 13:57

אלימות קשה בעיר התורה התקיפה האלימה בבני ברק התקיפה האלימה בבני ברק צילום: מתוך הסרטון

התביעה המשטרתית הגישה הבוקר (רביעי) כתב אישום נגד שלושה תושבי בני ברק, בחשד שתקפו תושב העיר באמצעות בקבוק זכוכית וגרזן בעת שעבד במאפיה בעיר.

המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת דיווח במוקד 100, בדבר חשד לתקיפת תושב בני ברק בן 22 בעת שעבד במאפיה בעיר, על רקע סכסוך מוקדם בין המעורבים.

מכתב האישום עולה, כי בעת שהקורבן עמד בפתח מאפייה בה עבד, הגיעו שלושת החשודים- תושבי בני ברק בשנות ה 20 לחייהם, ותקפו אותו לעיני העוברים ושבים. בין היתר תקפו אותו השלושה באמצעות השלכת בקבוק זכוכית לעברו שגרם לפציעתו בפניו וכן גרמו נזק לאופנוע של הקורבן באמצעות גרזן.

חוקרי מרחב דן ניהלו חקירה אינטנסיבית, במסגרתה חשפו את זהות החשודים ועצרו אותם בחשד למעורבות בעבירות אלימות חמורות, כאשר בהתאם לממצאי החקירה בקשו את הארכת מעצרם בבית המשפט.

בתום חקירת המשטרה ובהתאם לממצאיה, הגישה הבוקר חטיבת התביעות של משטרת ישראל במחוז ת"א כתב אישום נגד השלושה ובקשה להמשך מעצרם עד תום ההליכים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בגלל שלא למדו ליבה או בגלל הקורונה?  (ל”ת)


  • בגלל שהם שבבנקים שנמצאים בבטלה (ל”ת)

   עמית

  • לפי התמונה וההסרטה דווקא נראה שזה כאלו שכן למדו ליבה... 

   גרליק

  • כמו שאפשר לראות בקלות, אלה לא חרדים. 


 2. ה' תרחם לאיזה מצב הגענו???????  (ל”ת)


;