1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

בת 70 נעצרה לאחר שכלאה את בנה במשך 30 שנה

לאחר שכלאה את בנה קרוב ל-30 שנה, אזרחית שוודית בת 70 נעצרה. קרובת משפחה תיארה את המפגש עם הכלוא המבועת: הוא היה ללא שיניים, רגליו היו מכוסות בפצעים ובקושי הצליח לצעוד 

קובי ברקת, יענקי פרבר, ט"ז כסלו תשפ"א 02/12/2020 22:00
תגיות:

"הדירה כמו מזבלה" צללית אשה צללית אשה צילום: pixabay

בת 70 משוודיה נעצרה לאחר שכלאה את בנה קרוב ל-30 שנה. קרובת משפחה נכנסה לבית ביום ראשון האחרון, היא פגשה את האיש המבועת. הוא היה ללא שיניים, רגליו היו מכוסות בפצעים והוא בקושי הצליח ללכת.

על פי הדיווח בתקשורת השוודית, בשעות הערב המאוחרות של יום ראשון, רופאים בבית החולים ניו קרולינסקה דיווחו למשטרה כי הם קיבלו מטופל קשה לנשיאה ובקושי מדבר עם פצעים בכל רגליו, גבר בן 41 שמצבו הוגדר קשה.

האישה בת ה-70, שנעצרה בחשד לשלילת חירות שלא כדין, חבלה חמורה ופגיעה חמורה בגוף, היא חשודה כי שמרה על בנה נעול מאז שהיה בן 12.

כשאף אחד אחר במשפחה לא הקשיב לחששותיה של קרובת המשפחה, היא ויתרה. אבל לדבריה, לאורך השנים היא חשדה שמשהו לא בסדר. לדברי קרובת המשפחה, "האם ודאי אמרה לבנה מילדותה כי החברה וכל האנשים סביבה מחפשים להרע להם וכי רק היא יכולה להגן עליהם".

האישה בת ה-70, שנעצרה ועוכבה, נאשמת בלשלילת חירות שלא כדין וגרימת חבלה חמורה, חשודה שהשאירה את בנה נעול מאז שהיה בן 12. "האם הצליחה לתמרן את החברה בכל הסביבה בכל השנים הללו, זה נורא שהוא קופח מכל חייו". אמרה קרובת המשפחה.

כשנודע לקרובת המשפחה בסוף השבוע כי האישה כבת 70 נמצאת בבית חולים, היא נסעה לדירה ביום ראשון בערב. היא מתארת ​​את מה שקרה אז כטראומה. "אני בקושי יכולה לתאר איך זה היה, אני בהלם. כל הדירה הייתה כמו מזבלה, היא אומרת. אי אפשר היה לנקות את זה, עשרות שנים זה ככה, זה היה כמו לעבור ישר לסרט אימה".

לטענת קרובת המשפחה, הבן בן ה-41 היה בודד וישב בפינה, היה קשה לקחת אותו לטיפול רפואי וכמעט נבהל כשהאור נדלק, הוא בקושי הצליח לענות על שאלות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בחדרי, מה קןרה לכם לאחרונה?? התמונה ךא ראויה לאתר הקרוי חרדי  (ל”ת)


  • חחח חרדי אלעק. ....?!?! 


 2. מדינת ישראל כלאה את הילדים שלנו  

  אמא

 3. סגירות, ניתוק מהעולם המסוכן הסובב אותנו... רק לי זה מזכיר משהו?...  (ל”ת)


  • צודק . איך מדינת "היהודים".... 


;