1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מפלגות

הליכוד תוקף: "בנט הוא ליברמן בלי זקן"

אחרי שבסיעת 'ימינה' הצהירו כי הם לא שוללים חבירה עתידית להקמת ממשלה בשיתוף פעולה עם מפלגות מרכז-שמאל, בליכוד יוצאים במתקפה חזיתית על הראש של בנט

ארי קלמן, י"ז כסלו תשפ"א 03/12/2020 13:00

ההצהרות על קואליציה עם השמאל בנימין נתניהו ונפתלי בנט במליאה בנימין נתניהו ונפתלי בנט במליאה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

סיעת הליכוד יוצאת למתקפה כנגד שר הביטחון לשעבר ויו״ר ימינה חה״כ נפתלי בנט בעקבות התבטאויות של חברי מפלגתו על ישיבה עתידית בקואליציה עם מפלגות מרכז - שמאל.

הליכוד התייחס לדברים שאמר אמש חבר הכנסת מתן כהנא כי "לא פוסלים שיתוף פעולה עם לפיד ומרצ בממשלה שנקים ותשים בצד את כל המחלוקות. בין כה וכה בארבע שנים הקרובות אין סיכוי למימוש החזון המדיני של הימין".

בליכוד הגיבו הבוקר במתקפה על חה"כ בנט ומסרו; "בנט מתגלה כליברמן בלי זקן ובדיוק כמו ליברמן הוא נחשף כמי שמנסה למנוע הקמת ממשלת ימין. בנט עבר תוך כמה חודשים מגוש הימין, אל שותפות עם לפיד ומרצ והצבעה בעד לפיד לראשות הממשלה. או כמו שהוא אומר: לא אופורטוניזם לא מעניין".

בתוך כך, ח״כ שקד מבהירה בראיון לאסתי פרז: "כל מפלגה ציונית שתשים את כל המחלוקות בצד תוכל להיות שותפה. אבל מרצ אינה כזו. מי שמשווה את ישראל לנאצים ופוגע במדינת ישראל, ואינו מקבל את ישראל כמדינה יהודית- אינו שותף".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הליכוד ומפלגות שמאל חוקקו שלשום את מס הבקבוקים  


;