1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

ישראל הזמינה כמות משולשת של חיסונים לקורונה

היערכות שיא: משרד הבריאות חתם עם 'מודרנה' על הסכם להכפלה בפי שלושה של כמות החיסונים שהחברה תספק לישראל בשנת 2021 | נתניהו: "זה נותן לנו תקווה | צפו

קובי בורנשטיין, י"ח כסלו תשפ"א 04/12/2020 15:06

לא לוקחים סיכון החיסון לקורונה של חברת מודרנה החיסון לקורונה של חברת מודרנה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

משרד הבריאות הישראלי חתם עם חברת מודרנה על הסכם להכפלה בפי שלושה של כמות החיסונים שהחברה תספק לישראל בשנת 2021, מכמות של 2 מיליון חיסונים לכמות של 6 מיליון חיסונים שיספיקו ל 3 מיליון אזרחים.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר כי "זה פי שלושה ממספר החיסונים בחוזה המקורי עם מודרנה". הוא הוסיף כי "זה נותן לנו תקווה אנחנו רואים את האור בקצה המנהרה. עד אז אנחנו צריכים לשמור על הכללים. המשימה שלנו היא להביא חיסונים, המשימה שלכם – לשמור על הכללים. אם נעשה את זה - אנחנו הולכים לנצח. יחד ננצח את הקורונה".

"לא יהיה אזרח שירצה להתחסן ולא תהיה לנו אפשרות לספק לו את החיסון", אמר שר הבריאות יולי אדלשטיין. "צוותים מקצועיים התחילו בעבודה מאומצת על אופן חלוקת החיסונים. אבל עד שכולנו נהיה מחוסנים ייקח עוד מספר חודשים וחובה על כולנו להקפיד על ההנחיות ולא להיכנס לשאננות".

נציין, כי מנהל התרופות האמריקאי (FDA) ידון בעוד כשבועיים, ב-17 לדצמבר, על מתן האישור להפצה ההמונית של מודרנה. במידה והאישור יתקבל, המנות הראשונות יגיעו לישראל בסוף החודש או בתחילת ינואר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מותר להכניס לדם חלקי עוברים שהפילו נשים גויות? לווניתנים ושימפנזות? יש אישור בד"ץ? בטח האתר הזה נשלט ע"י אשכנתוזים נעבכים עם עיניים פוזלות וקול מאונפף שלא מבחינים בין ימינם לשמאלם.  (ל”ת)

    ביל היטלר גייטס

  2. ביבי! לא חארם על הכסף????? חפש אותנו! תחסן את אמא שלך.חחחח  (ל”ת)


;