י"ז סיון התשפ"ד
23.06.2024
העבריין המורשע מדבר

אולמרט על נתניהו: גדול הנוכלים הציבוריים בעת החדשה

רה"מ לשעבר, אהוד אולמרט תוקף את ראש הממשלה המכהן ואומר כי "אין ויכוח על זה שהוא שקרן מדופלם. באף רגע הוא לא באמת התכוון לעשות את מה שהבטיח, הוא רמאי ומעמיד פנים"

אולמרט על נתניהו: גדול הנוכלים הציבוריים בעת החדשה
אולמרט ונתניהו צילום: עמוס בן גרשום, לעמ

איום הבחירות הפך השבוע להרבה יותר ממשי, זאת לאחר שהצעת החוק לפיזור הכנסת אושר בקריאה טרומית, ברוב של 61 חברי כנסת לעומת 54 שהתנגדו להצעה. האם ישנו עוד סיכוי להציל את הממשלה ולמנוע את הבחירות? העיתונאי והסופר ניסים משעל שוחח ברדיו 103FM עם ראש הממשלה לשעבר, העבריין המורשע, אהוד אולמרט שהגיב לאירועים באריכות.

"מבחינתי הממשלה הזו חדלה להתקיים ברגע שהיא קמה", טען אולמרט, "לרגע אחד לא האמנתי לא ביכולותיה, ולא בסיכויה". לדבריו, הממשלה הזו מורכבת מאדם הגון כמו בני גנץ שכוונותיו טובות והוא הקריב את הקריירה הפוליטית שלו לטובת האיחוד עם נתניהו ומהצד השני עומד ראש הממשלה אותו מגדיר אולמרט כגדול הנוכלים הציבוריים בעת החדשה.

אולמרט הסביר ואמר על שנוא נפשו בנימין נתניהו כי "מדובר באדם שבשום שלב ובשום רגע לא באמת התכוון לעשות את מה שהוא אמר. הוא ידע מראש שהוא משנה את החוק ועושה חוק חדש ומיוחד שלא היה שכמותו בתולדות הפוליטיקה הישראלית והבינלאומית, וכל זה בכדי להבטיח לקיים משהו שמלכתחילה הוא התכוון לא לקיים אותו. הוא לא נוכל קטן הוא נוכל גדול כל התוכן הפנימי של נוכלות, הונאה, רמייה, והולכת שולל מהסוג הגרוע ביותר שיכול להיות. תוך כדי שמדינת ישראל נמצאת במשבר והקימה את הממשלה לכאורה בכדי לטפל בבעיית המגפה שמערערת את מצבם הכלכלי והבריאותי של מאות אלפים. הנושא של הבריאות האישית והקולקטיבית עומד בסדר היום, אבל שום דבר לא מעניין אותו".

עוד הוסיף, אהוד אולמרט, העבריין המורשע שריצה 16 חודשי מאסר בכלא מעשיהו ואמר: "נתניהו הוא נוכל בכל מהותו, מדינת ישראל הקימה את הממשלה לכאורה כדי להתמודד עם בעיה נוראית המטלטלת את יציבותה, ושום דבר לא מעניין אותו. אני אומר את הדברים האלה מתוך חוסר ברירה. אין ויכוח על כך שנתניהו הוא שקרן מדופלם".

"אני אתן לך דוגמה ממקום אחר: בארצות הברית העיתון וושינגטון פוסט מינה צוות של עיתונאים שיעקבו אחר השקרים שמפיץ טראמפ. הם מנו והראו שבתקופת כהונתו הוא שיקר למעלה מ־24 אלף פעם. בכל זאת עם השקרים והסגנון הנורא בכל זאת קיבל 70 מיליון קולות בארה"ב. אין ויכוח על כך שביבי הוא שקרן מדופלם. הוא נוכל. הדבר הבסיסי שהוא התחייב עליו, וזה תקציב 2021 הוא לא עשה. מה צריך יותר מזה?", סיים אולמרט.

עריכה: עדן בן ארי, 103FM
אהוד אולמרט ראש הממשלה בנימין נתניהו ניסים משעל רדיו 103 FM

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 21 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד