1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

המתקפה המעליבה של 'כחול לבן' נגד יאיר לפיד

ככל שנדמה כי מועד הבחירות קרב, כך המתקפות ההדדיות בתוך גוש המרכז-שמאל מתחזקות. אחרי שלפיד עקץ את הרמטכ"לים של כחול לבן שלדבריו "התקפלו" יותר מדי פעמים, בכחול לבן תוקפים את לפיד: "אף אחד מחבריו לא רואה בו כמועמד שמסוגל להקים ממשלה"

ארי קלמן, כ' כסלו תשפ"א 06/12/2020 18:08

הקרע במרכז-שמאל בני גנץ ויאיר לפיד בני גנץ ויאיר לפיד צילום: הדס פרוש, פלאש 90

בכחול לבן יוצאים במתקפה מגד יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד ומרחיבים את הקרע בתוך גוש השמאל מה שיגדיל את הסיכוי של ראש הממשלה בנימין נתניהו להרכיב גם את הממשלה הבאה.

"לפיד לא היה אלטרנטיבה ולא יהיה אלטרנטיבה. אין לו שום סיכוי להקים ממשלה", מסרו הערב בכחול לבן, והוסיפו למתקפה על לפיד: "במקום להפיץ שנאה מבוקר עד לילה על כחול לבן, טוב שיעשה בדק בית ויבין למה אף אחד מחבריו לא רואה בו כמועמד שמסוגל להקים ממשלה".

בכחול לבן העבירו את התגובה בהתייחס לראיון של יו"ר יש עתיד יאיר לפיד ברדיו 103 שם אמר: "אני מאוד מקווה שלא תהיה עוד התקפלות בכחול לבן. הם התקפלו מספיק. מספיק עם זה. זה לא לכבודם של מי שהיו רמטכ"לים בצה״ל".

לפיד נשאל על נטישת גנץ, שלח ויעלון והשיב: "היום הוא יום הנישואים השלושים שלי. כל עוד ליהיא (רעייתו א"ק) איתי, אני לא נטוש. ביום שהיא תיטוש, תעשו איתי ראיון סוחט דמעות".

על הפרידה הצפויה של מקום 2 בסיעתו משה בוגי יעלון, אמר לפיד, "הויכוח שלי עם בוגי יעלון, שהוא חושב שאפשר להשיג יותר מנדטים בנפרד ואני חושב שצריך להתמקד במפלגה חזקה. אנחנו עדיין סיעה אחת בכנסת".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אם בארזים( אין עתיד) נפלה שלהבת מה יגידו אזובי קיר  

  צבי

 2. ממשלה הוא לא יכול להקים? חנות מכולת הוא לא מסוגל לנהל  

  צבי

 3. אין ראוי מבנימין נתניהו להמשיך כראש ממשלה.  


 4. שניהם צודקים, לפיד לא ראוי להיות ראש ממשלה  

  צבי

 5. ...  


;