1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

מרדף מטורף: תיעד עצמו עם נשק על רגליו • צפו

שני תושבי רמלה שבצעו עבירות תנועה חמורות נעצרו. במהלך חקירתם גילתה המשטרה תיעוד וידאו בו נראה אחד החשודים נוהג ועל ברכיו מונח אקדח | מעצרם הוארך בבית המשפט בלוד | צפו בתיעוד מהמרדף

אבי גדלוביץ'כ"א כסלו תשפ"א 07/12/2020 10:33
תגיות:

נחשף במהלך החקירה מעצר. אילוסטרציה מעצר. אילוסטרציה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

היחידה המרכזית במחוז מרכז סיימה הבוקר (שני) את חקירתם של שני תושבי רמלה שנעצרו בחודש שעבר לאחר שביצעו עבירות תנועה חמורות. במהלך החקירה, בדקו חוקרי הימ"ר את המכשיר הסלולרי של אחד החשודים ומצאו בו סרטון, בו החשוד צילם עצמו תוך כדי נהיגה כאשר על ברכיו אקדח.

לאחר חקירה ממושכת שכללה, בין היתר, עדות מומחה נשק במשטרת ישראל, יוגש היום נגד אחד החשודים כתב אישום בגין אחזקת הנשק, המבוסס, בין היתר, על הסרטון שנתפס.

האירוע התרחש לפני כשלושה שבועות לפנות בוקר בכביש 40, לאחר שמתנדבי משטרה ביקשו לבדוק רכב שהעלה את חשדם. הנוסעים התבקשו לעמוד בצד הדרך, כאשר ירדו המתנדבים לבדוק את הרכב, נמלטו השניים בנסיעה מהירה נגד כיוון הנסיעה תוך סיכון ממשי למשתמשים בדרך.

במהלך המרדף שנערך אחרי השניים הם חצו שני צמתים באור אדום במהירות של כ- 150 קמ"ש תוך שהם כמעט ופוגעים בניידת מג"ב אשר ביצעה חסימה לרכב הנמלט. בהמשך המרדף ננטש הרכב על ידי החשודים שהצליחו להימלט.

למחרת האירוע, דיווחה בעלת הרכב המקורבת לשניים בתחנת המשטרה כי רכבה נגנב בשעות הלילה על אף שידעה כי מדובר בדיווח שקרי.

עם היוודע זהות המעורבים, הועברה החקירה לטיפול היחידה המרכזית שעצרה את שני החשודים, במהלכה התגלה הסרטון עם האקדח. בנוסף, עלה כי נהג הרכב פסול נהיגה למשך 30 חודשים ע"י בית המשפט.

מעצר החשודים הוארך מעת לעת והיום יוגש בעניינם כתב אישום בבימ"ש המחוזי בלוד.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;