1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

נתניהו לינון מגל בטוויטר: יש לנו אהבה לינון והיא תנצח

אחרי ששיתף תיעוד בו הוא נראה מותקף מילולית ומוטרד על-ידי מפגיני שמאל בפארק הירקון, ראש הממשלה באורח נדיר הגיב לציוץ וכתב: יש לנו אהבה לינון והיא תנצח

קובי ברקת, כ"ו כסלו תשפ"א 12/12/2020 23:50

בעקבות התקיפה בפארק איש התקשורת ינון מגל איש התקשורת ינון מגל צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

לראשונה מזה שנים ארוכות ואם בכלל, הגיב ראש הממשלה בנימין נתניהו לציוץ בטוויטר, ציוץ שכלל לא כוון אליו.

אחד הגולשים העלה תיעוד לטוויטר ובו נראים עשרות אנשי משאל תוקפים את העיתונאי ינון מגל מערוץ 20 בעקבות אהדתו לראש הממשלה בנימין נתניהו.

בתיעוד נראים התוקפים שפגשו את מגל בפארק הירקון, כשהם קוראים לעברו "מושחת", "תומך בנאשם בפלילים", "הוא פאשיסט" וקריאות נוספות שכוונו אליו ישירות, בזמן שמגל אינו מגיב כל העת. גם כשהוא ניסה ללכת משם הלכו אחריו התוקפים והמשיכו בקריאות נגדו.

מי ששיתף את התיעוד, אחד המפגינים - עידן דורפמן שמו, כתב "פוגשים את ינון מגל בדרך. המפגינים במשט הירקון אומרים לו את דעתם עליו". ינון מגל שיתף את התיעוד וכתב "תיעוד מיוחד מאחורי הקלעים של פרעות פארק הירקון. מטלטל".

נתניהו מגיב למגל

באופן נדיר הגיב ראש הממשלה לציוץ של מגל וכתב "יש לנו אהבה לינון והיא תנצח".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. השמאל ה"אינטלגנטי".  


 2. ביבי לך לכלא בגללך 300 אלף איש ירדו לעוני זה בכלל לא קשור לימין ושמאל מחטיא הרבים מחלל שבת אוכל נבילות וטריפות וכולם מריעיצים את המשוגע הזה שחולה בתאוות כבוד וכסף  (ל”ת)


 3. חצופים דמוקרטיה עלקקק  (ל”ת)

  גיא

 4. ביבי חלק מהסדר עולמי החדש חקרתי את הענין הזה חודשים מי שיגיד לי שזה קונפרציה הוא פשוט לא חקר את זה מספיק שתחפשו ותבדקו את הענין הזה במשך שעה ותגלו עולם חדש!  (ל”ת)


 5. ביבי, יש לך אהבה לעצמך  

  מויישה

;