1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

השוטרים הגיעו להילולת האדמו"ר: שוטר נפצע בראשו

המוני חסידים שהגיעו היום להר הזיתים שבירושלים לפקוד את ציון האדמו"ר בעלה ה'דברי אמונה' מתולדות אהרן זצ"ל נתקלו בכוחות משטרה שבאו לפזר את המשתתפים. לפי המשטרה אחד השוטרים נפגע בראשו מאבן ונזקק לטיפול רפואי

קובי בורנשטיין, כ"ז כסלו תשפ"א 13/12/2020 15:14

בהר הזיתים המשטרה בהר הזיתים הבוקר המשטרה בהר הזיתים הבוקר צילום: באדיבות המצלם

שוטר נפגע קל כתוצאה מיידוי אבנים לעבר כוחות משטרה במהלך הילולת האדמו"ר בעל ה'דברי אמונה' מתולדות אהרן זצ"ל שחל היום.

על פי הודעת המשטרה חשוד אחד נעצר ובמתחם האירוע דוללה כמות המשתתפים בהתאם להנחיות.

כוחות משטרה שבאו למקום לפנות את המשתתפים נתקלו בהתנגדות שכללה ידוי אבנים לעבר הכוחות, וכתוצאה מכך שוטר נפגע בראשו מאבן. השוטר קיבל טיפול רפואי במקום ולאחר מכן פונה להמשך טיפול בבית החולים. 

השוטר שנפגע בראשו מאבן

המשטרה פינתה את המשתתפים ואף עצרה את אחד מהם בחשד להפרת הסדר הציבורי, ולאחר מכן נשארו במקום אנשים כפי הכמות המותרת על פי חוק.

ממשטרת ישראל נמסר, כי "במהלך טקס אזכרה שנערך בירושלים בה נכחו מאות משתתפים, החל יידוי אבנים לעבר כוחות המשטרה שהגיעו לאכוף את איסור ההתקהלות בהתאם לתקנות ה"קורונה". כתוצאה מיידוי האבנים נחבל אחד השוטרים בראשו והוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. בהמשך לכך פעלו כוחות המשטרה לפיזור ההתקהלות האסורה תוך שימוש באמצעים ונעצר חשוד בגין הפרת הסדר במקום. במתחם האזכרה הושארה כמות אנשים המותרת על פי הנחיות צו בריאות העם".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יש למישהו פלסטר בשבילו? אוי מסכן. אמא תתן לך נשיקה (ואחר כך תרוץ להקיא)  (ל”ת)


  • לא מגיע לשוטר לקבל אבן בראש 

   דוד

 2. ז  


 3. איזה אבן תולדות אהרן לא זורקים אבנים עד שהמשטרה לא תביא הוכחה אמיתית שהשריטה הזו היא מאבן שזרקו הכל שקרים מי מאמינים לרוצחים האלה  (ל”ת)


 4. ליידות אבנים אסור. נקודה. לאידך, אם אנשים עם מסיכות, אין סיה למספר פחות מאשר בהפגנות. זה הרבה יותר חשוב. והנאספים בעצמם צריכים לנהוג בשכל ולשמור מרחק זה מזה.  (ל”ת)

  ד.

;