1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מקומי

העירייה מתעלמת; המתנדבים ישמרו על השבת

בהיעדר אכיפה מצד עיריית אשדוד, במועצה הדתית בעיר מגייסים מתנדבים שינסו לצמצם את חילול השבת בפרהסיה בדרכי נועם, כאשר לאחרונה זלג חילול השבת אל תוך השכונות המתחרדות

ארי קלמןכ"ח כסלו תשפ"א 14/12/2020 23:23

שאבעס אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה צילום: פלאש 90

בעיריית אשדוד שם התרבה בשנים האחרונות חילול השבת, פסקו בתקופה האחרונה לאכוף לגמרי את ההפרות, כאשר לאחרונה הגיעו חילולי השבת גם לשכונות המתחרדות בעיר.

מול ההתעלמות של העירייה, במועצה הדתית בעיר יוצאים ביוזמה מעל לראשה של העירייה ומחלקת האכיפה במטרה להשיג מתנדבים, שיצאו קודם כניסת השבת ולשכנע את בעלי העסקים לשמור את השבת.

מודעה שפורסמה ברחבי העיר מטעם המועצה הדתית, מחפשת מתנדבים מרחבי העיר "שיצאו מידי ערב שבת קודש להזכיר לבעלי החנויות כי כניסת השבת מתקרבת", כשהמטרה היא לפעול בדרכי נועם בלבד.

בעבר דווח רבות על חילולי השבת בעיר, טענות שעלו גם בתקופת הבחירות לראשות העיר, כשבפועל הסערה הושתקה ורוב חילולי השבת נמשכים חרף הזעם, אל מול שתיקה גם מצד הנציגות החרדית בעיר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. גם בבני ברק התחילו להיות תופעה של רכבים ונהגי מוניות שחותכים דרך בני ברק בשבתות מתחילת תקופת הקורונה. רכבי שיטור, כבאות ואמבולנסים מפעילים סירנות לסירוגים ללא שום צורך ובניגוד לחוק הציוני וכל זאת בניצול ציני שאף אחד לא יתלונן עליהם או יתעד אותם בעיצומה של השבת - העירייה? מתעלמת לחלוטין. מיותר לציין שמחסומי שבת כבר ממזמן נפרצו ואף אחד לא מטפל בזה  (ל”ת)


 2. לא מצביעים אין חילולי שבת כן מצביעים יש חילולי שבת מה לא ברור לאנשים אין שכל הולכים אחרי הפוליטיקאים החרדים כאילו הם מלאכים  (ל”ת)


 3. שכונות מתחרדות  

  יואב

 4. הפשיזם החרדי מתחיל, פלוגות סער של חרדים פסיכים יוצאים להכות בחילונים ברחובות.  (ל”ת)

  בחסות הליכוד

 5. כך הצליחו החרדים להשניא את עצמם על הציבור כולו. דוחים.  (ל”ת)


 6. כן ירבה "חילול" שבת  (ל”ת)

  יהוה

;