1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

בצורה מתוחכמת: כך פעלה חוליית הגנבים הפלסטינית

שלושה פלסטינים נעצרו הלילה בתום חקירה סמויה של המשטרה | השלושה חשודים כי התחזו לאינסטלטורים, וכך נכנסו לדירות של קשישים וגנבו מהם רכוש רב | היום המשטרה תבקש להאריך את מעצרם

אבי גדלוביץ', ב' טבת תשפ"א 17/12/2020 13:05

נעצרו בסיוע הצבא צילום מסך צילום מסך

בתום חקירה סמויה נעצרו הלילה בשטחי הרשות הפלסטינית 3 תושבי המקום בחשד להתפרצויות לדירותיהם של קשישים באזור חולון ובת ים המשטרה ניהלה בשבועות האחרונים את חקירה סמויה נגד שלושה תושבי הרשות, בחשד למעורבות בהונאת קשישים, כאשר עפ"י החשד השלושה נהגו להיכנס בתחבולה אל בתיהם של הקורבנות תוך התחזות לאינסטלטורים ולגנוב את רכושם.

ראשיתה של החקירה, עם קבלת מספר תלונות מקשישים תושבי הערים חולון ובת ים, אשר דיווחו כי נפלו קורבן לגניבות של כסף ותכשיטים מבתיהם, בשעה שהיו בביתם, כשעפ"י החשד החשודים בגניבה נכנסו אליהם בתחבולה תוך התחזות לאינסטלטורים המבקשים "לטפל בנזילה של השכנים".

בתוך כך, חוקרי המשטרה זיהו מהתלונות את המאפיינים הזהים בשיטת העבודה, לפיה - נכנס אדם שהזדהה בפני הקורבנות כאינסטלטור אשר מבצע תיקון בדירה אחרת, המבקש להיכנס לדירתם לצורך בדיקת נזילה בביתם. הקורבנות, קשישים כולם, נעתרו לבקשת החשוד ובזמן ששהו עמו בחדר הרחצה נכנסו שני חשודים נוספים לביתם וגנבו כסף מזומן ותכשיטים.

במסגרת איסוף הראיות והתפתחות החקירה, הצליחו השוטרים לחשוף את החשודים- תושבי השטחים בשנות ה-30 וה-40 לחייהם והלילה, בתום איסוף הממצאים הנדרשים ומעבר החקירה לשלב הגלוי, נעצרו שלושת החשודים בשטחי הרשות הפלסטינאית בסיוע גורמי הצבא והובאו לחקירה במשטרת מרחב איילון.

בהתאם להתפתחות החקירה וממצאיה בכוונת המשטרה לבקש היום את הארכת מעצרם בבימ"ש השלום בתל אביב.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;