1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

נשיא ברזיל: החיסון לקורונה עלול להפוך אנשים לתנינים

נשיא ברזיל בולסונרו שכבר ידוע מזמן בעמדותיו הקיצוניות הצליח להסעיר גם את תומכיו האדוקים ביותר כאשר תקף בחריפות את החיסון לקורונה והזהיר כי הוא "עלול להפוך אנשים לתנינים"

יענקי פרבר, ה' טבת תשפ"א 20/12/2020 09:15

התחרפן לגמרי נשיא ברזיל בולסונרו נשיא ברזיל בולסונרו צילום: נועם ריבקין-פנטון, פלאש 90

נשיא ברזיל, בולסונרו, זעזע השבוע אפילו את תומכיו הנחרצים ביותר, כאשר דיבר נגד בחריפות חיסון הקורונה, למרות שמעל 7.1 מיליון מקרים של נגיף הקורונה אובחנו במדינה בה הוא מכהן כנשיא, ונרשמו בה מעל 185,000 מקרי מוות.

"אני לא הולך לקבל את החיסון, יש כאלה שאומרים שאני נותן דוגמה רעה, היי, אוי אידיוטים, מה אתם אומרים על דוגמה רעה, כבר היה לי את הנגיף, יש לי כבר נוגדנים, למה שאקבל שוב את החיסון?". כך אמר בולסונרו בנאום בפני קהל בפורטו סגורו.

בולסונרו שכבר נדבק בקורונה מוקדם יותר השנה, המשיך לתקוף בנאומו את חברת התרופות האמריקאית פייזר ודיבר נגד החיסון, "החברה פטרה את עצמה מאחריות במקרה של תופעות לוואי של החיסון" אמר בולסונרו. "כך שהחיסון יכול להפוך מישהו לתנין והם לא יהיו אחראים".

"ודבר נוסף שצריך להבהיר מאוד", טען בולסונרו. "בחוזה של פייזר כתוב ברור מאוד שהם לא אחראים לכל תופעת לוואי, אם אתם הופכים לתנין, זו הבעיה שלכם, ומה יותר גרוע, להתעסק במערכת החיסון של אנשים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ראיתי את הציטוט והבנתי מה זה להוציא דבר מהקשרו  (ל”ת)


  • צודק כ''כ 


  • מסכים איתך לחלוטין, עיתונות חרדית קלאסית (ל”ת)

   יוסי

 2. אנשים חסרי השכלה שמביעים את דעתם בפומבי ונותנים להם במה כאילו ודעתם חשובה. הנוגדנים לעלמים מהגוף לאחר חצי שנה. הסיבה לכך שנותנים חיסונים זה כדי רוב הציבור ייצר נוגדנים ויווצר מצב של חיסון עדר ויגרום לנגיף להעלם כי לא יהיה לו מארח.  (ל”ת)


  • נוגדנים 


  • 2 אתה משקר! כתבת קשקוש. מי אמר שהנוגדנים נעלמים? להיפך! הנוגדנים בתהליך טבעי הם לכל החיים, אבל הנוגדנים שיעשה לכם גיטס הם הם נעלמים מהגוף כדי שיוכל להגיד לכם לעשות חיסון שוב ושוב טיפש (ל”ת)


  • תותח, הלוואי שהוא היה ראש הממשלה שלנו! אמן! במקום ביבי וגנצוס. אוהבים אותך גוי חכם! (ל”ת)


  • הכותרת הנכונה: "נשיא ברזיל: חברות החיסונים פטרו עצמן מכל אחריות כך שאפילו אם מישהו יהפוך לתנין הם לא יהיו אחראים". (ל”ת)


  • מה אתה אומר 

   מיסטר פיקס

 3. גוי שדובר אמת בטח חסיד אומות העולם אולי? מה שבטוח לא להתחסן  (ל”ת)


 4. ולמה התחרפן?!!! בגלל שהוא כבר עבר את הנגיף ולא צריך חיסון?!??!!!?! איפוא השכל הישר שלכם לומדי גמרא??!  (ל”ת)


  • הם לא לומדי גמרא.. הם מגלגלים דולרים. (ל”ת)


 5. לא יהיה לכם את מי לתבוע אחרי שתקבלו את רשימת המכולת של החיסון דהיינו כל התופעות לוואי 22 במספר שעלולים להרוג אותכם חלילה אז איזה טיפש יתחסן.. העדר המטומטם ששומע למי שהולך להרוג אותו "אל תדאגו זה רק רכבת למקלחות"... כך נאמר וההיסטוריה חוזרת על עצמה רבותיי  (ל”ת)


 6. הכי צודק לגמרי. עוד כמה חודשים כולם יצעקו למה לא אמרו להם  


 7. לוגיקה חרדית מקובלת. אם תעשה... אז... ואוי ואבוי.  (ל”ת)


 8. צודק, שכל ישר! נו אם "מעל 7.1 מיליון מקרים של נגיף הקורונה" נתגלו במדינה לשיטתם (אפילו שזה פייק בדיקות) אדרבא הם מחוסנים כבר ובודאי לא צריך את החיסון המסוכן של פייזר? תחליטו. שוב שקרים של החברות.  (ל”ת)


 9. לכל המגיבים על הכותרת: הגיע הזמן שתבינו שכל הקשר בין הכותרת לגוף הכתבה הוא מקרי בלבד, והוא נועד רק לגרום לגולשים להיכנס ולהגיב.  (ל”ת)


 10. אני ברזילאי דובר פורטוגזית צפיתי בנאום של הנשיא  


 11. אני מכיר כמה שמתנהגים כתנינים גם לפני החיסון...  (ל”ת)

  משה

 12. איינער  


 13. שואל  


 14. שוטה גמור מי שלא מתחסן. תופעת הלוואי הכי גרועה עקב החיסון, היא כעין  

  רופא

;