1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

חולדאי, גנץ וליברמן מתחייבים: תל אביב תישאר פתוחה בשבת

מערכת הבחירות הנוכחית כמו אלו שקדמו לה עומדת במפלגות השונות תחת הכותרת 'רק לא ביבי', אך נראה כי הפעם מתווסף לו עניין חדש, 'רק לא שבת' | שלושה מועמדים שונים כבר הכריזו כי סגירת המרכולים בשבת תהווה חלק עיקרי מהמצע של מפלגתם

ארי קלמן, ט"ו טבת תשפ"א 30/12/2020 09:46

סגירת המרכולים מרכולים בתל אביב מרכולים בתל אביב צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

למרות שמרבית העניין ותשומת הלב בבחירות שבפתח ניתנות להמשך השלטון של ראש הממשלה בנימין נתניהו, וכן לנושאים כמו קורונה והכלכלה שבשפל, אבל יש מי שמתעסק בלעלות שוב את נושאי הדת לכותרות, אחרי שבהצהרות אמש העלו רון חולדאי, בני גנץ ואביגדור ליברמן את הנושא.

רון חולדאי שעומד בראשות מפלגת ה'ישראלים' הבהיר אמש בנאומו כי "סגירת מרכולים בשבת – זה לא אנחנו", כשהוא מציג קבלות כמי שניסה להילחם בחוק המרכולים שעבר בממשלה וניסה אף לעתור לבג"ץ נגד ולחוקק את חוקי העזר המנוגדים לחוק.

בני גנץ הצהיר גם הוא כי יפעל למנוע סגירת חנויות בשבת, בהצהרתו הכעוסה אמש אמר, כי יש מפלגה אחת "שתאזן בין כבוד למסורת אך לא תאפשר לסגור את תל אביב בשבת, לא תאפשר שחיתות ותשמור על השוויון ועל הביטחון".

קודם לכן התראיין גם ליברמן ואמר כי "בלי תחבורה ציבורית בשבת, נישואים אזרחיים ולימודי ליבה לא ניכנס לממשלה הבאה", תוך שהוא מבהיר כי ידרוש בממשלה הבאה "את תיק האוצר לעצמי, ואת התיק לביטחון פנים לאלי אבידר".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. זה לא אותו חלודה שעשה הסכמים עם ג' וש"ס לפני כמה ימים?  (ל”ת)


;