1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

כך ליברמן מעודד את העסקים לצפצף על הוראות הממשלה

טובל ושרף בידו: כשהשניים עוטים מסכה, הסתובבו היום אביגדור ליברמן וכרמל שאמה הכהן במרכזי הקניות ברמת גן ועודדו את בעלי העסקים שפתוחים בניגוד להנחיות • לטענת ליברמן: "אין חיסון שיכול למנוע את התפשטות הרס הכלכלה שהממשלה מובילה כאן מלבד טיפול מורכב וממוקד של החלפת שלטון נתניהו"

ארי קלמן, י"ט טבת תשפ"א 03/01/2021 21:52

מצא מין את מינו ליברמן בסיור עם כרמל שאמה ברמת גן ליברמן בסיור עם כרמל שאמה ברמת גן צילום: מתוך הפייסבוק שלו

יו"ר 'ישראל ביתנו', ח"כ אביגדור ליברמן סייר היום (ראשון) בעיר רמת גן, יחד עם ראש העיר כרמל שאמה הכהן, כשהשניים מסתובבים בין החנויות הפתוחות ומעודדים את בעליהן לצפצף על ההנחיות שהטיל במשרד הבריאות ואושרו על ידי כל שרי הממשלה, לפיהן, העסקים שמקבלים קהל ייסגרו.

בפוסט שפרסם ליברמן בפייסבוק בתום הסיור, הוא כתב: "היה פשוט מדהים לראות עשרות עסקים פתוחים בביאליק, רחוב הקניות המרכזי בעיר", כשלטענתו, "מדיניות הממשלה והאוצר כופה על בעלי העסקים לפעול בניגוד להנחיות".

"אך לצערי חלקם כבר לא יכולים להפעיל שיקול דעת האם לפתוח או לא, כי העסקים שלהם קרסו ופרנסתם נגזלה", מאשים ליברמן כשהוא מתעלם מנתוני התחלואה שמזנקים בחודש האחרון.

ליברמן הוסיף בטענה הזויה כי "אין חיסון שיכול למנוע את התפשטות הרס הכלכלה שהממשלה מובילה כאן מלבד טיפול מורכב וממוקד של החלפת שלטון נתניהו".

כשרואים את השניים משתפים פעולה, חרף הצטרפותו של שאמה הכהן למפלגתו של גדעון סער ואף צפוי לנהל עבורו את מטה יום הבחירות, אי אפשר שלא לומר "מצא מין את מינו", שכן המכנה המשותף בין השניים הוא שנאת נתניהו והחרדים.

ליברמן בסיור עם כרמל שאמה ברמת גן ליברמן בסיור עם כרמל שאמה ברמת גן צילום: מתוך הפייסבוק שלו

ליברמן בסיור עם כרמל שאמה ברמת גן ליברמן בסיור עם כרמל שאמה ברמת גן צילום: מתוך הפייסבוק שלו

ליברמן בסיור עם כרמל שאמה ברמת גן ליברמן בסיור עם כרמל שאמה ברמת גן צילום: מתוך הפייסבוק שלו

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שתי מתוסכלים שמנסים לטרלל את המדינה  

  איתן

 2. הדבר אחר ממולדובה מצא לו חבר עוד שונא חרדים  

  יואל

 3. 2 שונאי ישראל  (ל”ת)

  יאיר

;