1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. כלכלה

ההטבה שתסייע לציבור החרדי: מהיום ניתן אשראי חוץ בנקאי מעל לחצי מיליון₪

זקוקים לכסף מיידי למטרות ארגון מחדש, צמיחה, רכישת מלאי, תשלום שכר? מהיום ניתן לעשות זאת גם מחוץ לכותלי הבנק • הכירו את ההטבה המשמעותית

כתבה מקודמתכ"ו טבת תשפ"א 10/01/2021 11:50

בשורה כלכלית אשראי אשראי צילום: unsplash

נגיף הקורונה הותיר הרבה בעלי עסקים, יזמים ואחרים בפני שוקת שבורה. לעיתים, כל מה שצריך זה לגייס במהירות ובקלות חצי מיליון עד 10 מיליון שקלים כדי להתארגן מחדש ולהמריא קדימה. לעיתים הבנק מערים קשיים בדרכנו להשיג מימון לכל מטרה. אם אתם זקוקים לכסף מיידי למטרות ארגון מחדש, צמיחה, רכישת מלאי, תשלום שכר, שיווק ומכירות - בדיוק בשביל זה קמה חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס".

החברה מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

בחברה פעילים כלכלנים, רו"ח, בנקאים, יועצי מס, רואי חשבון ואנשי ניהול וכספים. כל הצוות מנוסה מאוד ויוצר תהליך מהיר שמפגיש אתכם עם הכסף לכל מטרה ובמהירות עצומה.

מנהל השיווק של החברה, ברק רום מספר: "יש כאן ווין-ווין מטורף. גייסנו קרנות ומשקיעים פרטיים למתן אשראי חוץ בנקאי לכל העסקים והאנשים שהבנק מעכב אותם. המשקיעים שלנו מצאו נתיב השקעה בטוח, כי כל הלוואה ניתנת כנגד שעבוד נדל"ן ספציפי על שמם. מצד שני, הלווה מקבל כסף חי, מהיר וזמין וזה נותן לו חמצן עד שיסדיר את ענייניו הכספיים ומונע ממנו להסתבך עם הלוואות מסוכנות בשוק האפור. אנו פועלים באופן חוקי, תחת הרגולציה הממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק".

"קריאייטיב פייננס" שוכנת במשרדים בבית גיבור ספורט בבורסת ר"ג.  היא זמינה לשירותכם בטלפון הנייד: 052-8431144 ובמייל:

[email protected]

אם אתם מחפשים להשיק את כספכם בשכל ובשקט נפשי וליהנות מריבית שנתית מובטחת בגובה של 6-7 אחוז לשנה, מצאתם כרגע נתיב השקעה איכותי.

אם אתם זקוקים לכסף מיידי ויש לכם נכס נדל"ני לשעבד, הנה הדרך הכי נכונה לגייס את הכסף בנחת.

לפרטים ובירורים נוספים על המסלולים המיוחדים השאירו פרטים ונחזור אליכם>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. היתר עסקה  


  2. שוק שחור לא תודה  (ל”ת)


;