1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מפלגות

כחול לבן מכחישים: "אין מו"מ עם ימינה; גנץ רץ עד הסוף"

בכחול לבן מזימים היום את השמועות אודות משא ומתן שמתקיים בין בני גנץ לנפתלי בנו אודות חיבור אפשרי בין ימינה לכחול לבן. "גנץ מתכוון לרוץ עד הסוף כדי לוודא שביבי הולך"

ארי קלמןכ"ב טבת תשפ"א 06/01/2021 14:19

"לוודא שביבי הולך" בני גנץ ונפתלי בנט בחפיפה במשרד הביטחון בני גנץ ונפתלי בנט בחפיפה במשרד הביטחון צילום: באדיבות המצלם

בתגובה לפרסומים כי מתנהל מו"מ בין שר הביטחון בני גנץ לנפתלי בנט על חיבור אפשרי בין סיעת 'כחול לבן' לסיעת 'ימינה', בכחול לבן מכחישים את הפרסומים וממהרים להבהיר כי גנץ צפוי להתמודד במסגרת מפלגתו עד הסוף.

"למען הסר ספק", מסרו היום בכחול לבן, "אין מו"מ עם ימינה ואין ריצה משותפת". עוד ציינו בכחל"ב כי "גנץ מתכוון לרוץ עד הסוף כדי לוודא שביבי הולך".

עוד מסרו בכחול לבן כי עד הבחירות, "גנץ כשר ביטחון יתרכז במלחמה בקורונה, בהגנה על המדינה מול איומים מבחוץ ובהגנה על מערכת המשפט מול איומים מבפנים כשר המשפטים".

כזכור בשבוע האחרון דווח כי גנץ ובנט שוקלים חיבור, בנוסף דווח ב'ידיעות אחרונות' כי באם בני גנץ יודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים, גבי אשכנזי צפוי לתפוס את מקומו בהנהגת המפלגה, למרות שהודיע על פסק זמן בחייו הפוליטיים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בני גנץ רץ אל התהום והוא רוצה לראות משם את ביבי הולך חחחחחחחחחחחחחההההההההההההההה  (ל”ת)


    • גנץ נשאר כדי לוודא שביבי ,דרעי ועומר ינקלביץ הולכים למשרדי ראש הממשלה, הפנים והתפוצות כי הוא מאוד אוהב אנשים ובמיוחד חילוניים. (ל”ת)


;