1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. בארץ

מיזם חשוב: הילדים המיוחדים זקוקים ל"חיידר" קבוע

עמותת פתחיה מוכרת כזאת שעוזרת לאלפי ילדים בעלי צרכים מיוחדים ברחבי הארץ להתאקלם במסודות חינוך עם מסגרת מסודרת • כעת היא יוצאת במיזם מיוחד על מנת שיהיה לילדים מבנה קבוע ומסודר • בהגרלה מיוחדת שלא נראתה כמותה בישראל, ניתן לזכות בדופלקס יוקרתי, רכב משוכלל ומשכורת ענקית שנה, כאשר כל התרומות מנתובות למען אותם ילדים

יוסף אור, ג' שבט תשפ"א 16/01/2021 22:57

נרתמים כולם ילדים מיוחדים ילדים מיוחדים צילום: מתוך אתר פתחיה

ארגון פתחיה יוצא בהגרלת ענק שטרם נראתה כמותה בישראל, עבור מטרה חשובה ונעלית של טיפול בילדים המיוחדים, כולל רכישת ציוד חיוני והקמת מבנה קבע עבורם.

ההגרלה המיוחדת מבטיחה לזוכה המאושר זכייה ב'כל הקופה'. הקופה המדוברת כוללת דופלקס יוקרתי בכנרת, מכונית יונדאי וניו 2021 ומשכורת של עשרת אלפים ש"ח למשך שנה שלמה!

כמו כן יינתנו הטבות, מתנות ופינוקים נוספים עבור רוכשי הכרטיסים, עם מגוון חבילות מיוחדות.

רוצים להיות שותפים להגרלת הענק ולזכות ב'כל הקופה'? לחצו כאן עכשיו>>>


הגרלת כל הקופה • קרדיט: יח"צ

אין כמעט מי שאינו מכיר את הפעילות המבורכת של פתחיה, המהווה מקור תקווה לעשרות אלפי משפחות בישראל, שחווים אתגר לא פשוט בחייהם בדמות גידול ילד בעל צרכים מיוחדים.

הורים רבים מעידים כי עד שנחשפו לפעילות בית הספר לפיתוח, הם עברו מדורי גיהנום וסבל בלתי יתואר.

הכניסה של הילדים לתוך מוסד מסודר, הכניסה לחייהם המון שלווה והעניקה להם מנוחת הנפש.

כעת, על מנת להרחיב את הפעילות, מגייסים בפתחיה כספים למען אותם ילדים, כדי לתת להם כלים נוספים ללמידה ולחינוך וכן עבור מבנה שיהיה משכן הקבע שלהם.

לכם יש דרך לעזור (על פי דעת תורה מצווה להשתתף מכספי מעשר) ועל הדרך להיות שותפים להגרלה המיוחדת ואולי תמצאו את עצמכם בעוד זמן לא רב יושבים בדופלקס מפואר מול הכנרת המלאה, כאשר בחנייה חונה לו ג'יפ יונדאי משוכלל ולחשבון הבנק שלכם עוברת משכורת מכובדת מדי חודש בחודשו.

רוצים להיות שותפים להגרלת הענק ולזכות ב'כל הקופה'? לחצו כאן עכשיו>>>


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא מבין  

    פתחיה

;