1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

בבית החולים אוסרים על כניסת מבקרים

"עקב העלייה החדה בתחלואה וכדי להגן על המטופלים ועל צוות המרכז הרפואי, החל מה 13.1.21, לא תותר כניסת מבקרים למחלקות המרכז הרפואי. איסור כניסת מבקרים בתוקף עד להודעה חדשה". כך פרסמה הנהלת ביה"ח פדה פוריה בטבריה

קובי בורנשטיין, כ"ט טבת תשפ"א 13/01/2021 23:57

עקב ההחמרה התחלואה אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבה אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבה צילום: unsplash

בעקבות העלייה בתחלואה, המרכז הרפואי פדה-פוריה שבעיר טבריה סוגר את המחלקות לכניסת מבקרים - כך נמסר הערב (רביעי) מבית החולים.

בהודעה שפרסמו לציבור כתבו במרכז הרפואי כי "עקב העלייה החדה בתחלואה וכדי להגן על המטופלים ועל צוות המרכז הרפואי , החל מה 13.1.21, לא תותר כניסת מבקרים למחלקות המרכז הרפואי. איסור כניסת מבקרים בתוקף עד להודעה חדשה".

ד״ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי אמר כי "אנחנו בעיצומו של הגל הקשה ביותר שידענו, והעלייה בהיקף התחלואה מדאיגה מאד. אנו אחראים בראש ובראשונה לבריאותם של המטופלים שלנו ושל הצוות המטפל. במצב הקיים אנחנו נאלצים למנוע כניסת מבקרים בכדי להגן עליהם מכל חשיפה אפשרית".

כזכור, באופן חריג במיוחד, ולנוכח העומס הכבד על המחלקות השונות בעקבות אשפוז חולי הקורונה המציפים את בית החולים, לפני יומיים ביקשו בבית החולים הדסה עין כרם לא להפנות חולים "רגילים" למיון בית החולים - אלא להעבירם להדסה הר הצופים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אי כניסת מבקרים לא עוזר לחולים אלא הורג אותם  (ל”ת)


  2. מאמין שלא רוצים שתראו מה עושים למטופלים מאחורי הגב של המשפחות!!! לא לוותר! לחקור!  (ל”ת)

    אני

;