1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

עופר שלח במתקפה: פתאום כולם מכבדים את הקול הערבי

גנבו לו את החברים: עופר שלח משיק את הסיסמא "האומץ לכבד את הקול הערבי" ותוקף: "אני האיש שהביא את עודה להפגנה בת"א, לחרדתם המשותפת של כל שוכני הקוקפיט. עשיתי את זה כי אני מאמין שהקול של כל אזרח במדינה דמוקרטית שווה"

אהרן מילר, ד' שבט תשפ"א 17/01/2021 20:00

סודות מהקוקפיט עופר שלח עופר שלח צילום: Yonatan Sindel/Flash90

הבחירות קרבות מיום ליום, והלחץ בקרב במפלגות הקטנות הזקוקות להתאחד לקראת הגשת הרשימות גבוה מתמיד. הערב (ראשון) השיק יושב ראש מפלגת תנופה עופר שלח חלק נוסף בסדרת האומץ שלו, ולאחר האומץ לכבד חרדים, הושקה הסיסמה - "האומץ לכבד את הקול הערבי".

שלח לא הסתפק בסיסמה, ואף סיפק לנו הצצה משולבת במתקפה על מערכת היחסים בין חברי 'הקוקפיט' שניהלו את כחול לבן לבין הציבור הערבי.

שלח הוסיף ותקף: "פתאום כולם מכבדים את הקול הערבי. לא רק ביבי של "הערבים נוהרים", אלא גם יאיר לפיד, שאמר בשעתו ש'צריך רוב יהודי' ו'הם יצביעו פעם אחת בעדנו מבחוץ, ובזה זה ייגמר'. כמוהו בוגי יעלון שאמר 'התנגדתי להופעתו של איימן עודה בהפגנה נגד השחיתות בת"א', וכמובן בני גנץ שחזר ואמר "לא נקים ממשלה בתמיכת המשותפת״.

״ככה זה כשאין ערכים והשקפת עולם, אלא רק חשבונות פוליטיים". אמר שלח, וחשף: "אני האיש שהביא את עודה להפגנה בת"א, לחרדתם המשותפת של כל שוכני הקוקפיט. עשיתי את זה כי אני מאמין שהקול של כל אזרח במדינה דמוקרטית שווה, גם אזרח שיש לי איתו ויכוח על דמות המדינה".

עוד הוסיף שלח: "עשיתי את זה כי המדינה שלי, מדינת הלאום של העם היהודי, כוללת באופן בלתי נפרד בתוכה מיעוט ערבי שהשוויון שלו הוא הערך שלי. אח"כ ניהלתי עם המשותפת משאים ומתנים, כאלה שהוכחשו וכאלה שנעשו בגלוי. כי אני מאמין שכשאתה עושה מעשה פוליטי, אתה עושה אותו בגלוי, לא מתבייש ולא משקר".

"רק ככה האומץ לקחת סיכון הופך לאומץ לנצח" סיכם שלח.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. פתאום כולם עושים מפלגות  (ל”ת)


;