1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

נתניהו ג'וניור התפרץ לשיעור: המפלגות עסוקות בפירוק והרכבה

חלק מבני משפחת נתניהו הפכו בעל כרחם עם הזמן לבוחשים בעניינים הפוליטיים, כמו רעיית ראש הממשלה, ובנו יאיר, מנגד הבן השני אבנר ידוע כאחד שבורח מהפרונט הפוליטי. בשבוע האחרון חרג אבנר ממנהגו ופרש את משנתו הפוליטית

אהרן מילר, ו' שבט תשפ"א 19/01/2021 12:28

חרג ממנהגו אבנר נתניהו אבנר נתניהו עם אביו רה"מ צילום: קובי גדעון, פלאש 90

משפחת נתניהו נמצאת בכותרות זמן רב, חלק מבני המשפחה הפכו בעל כרחם לבוחשים בעניינים הפוליטיים, כמו רעיית ראש הממשלה, ובנו יאיר, מנגד הבן השני אבנר ידוע כאחד שבורח מהפרונט הפוליטי.

בשבוע האחרון חרג אבנר ממנהגו ובמהלך שיעור 'זום' שנמסר לבת זוגתו בנשוא 'משילות נגד דמוקרטיה, ניתוח מבני של ממשלות נתניהו' התערב לפתע נתניהו ג'וניור ופרש את משנתו הפוליטית, כך על פי הדיווח באתר 'שיחה מקומית'.

נתניהו הצעיר הציג עצמו כסטודנט למדעי הרוח, ובן זוגה של הסטונדטית, והחל להביע את דעתו כי בזירה הפוליטית "יש ארבע מפלגות שנשארו אחידות וזהות מבחינת ההרכב שלהן הליכוד, ישראל ביתנו ו-2 המפלגות החרדיות, השאר משחקות בפירוק והרכבה".

עוד הוסיף נתניהו ג'וניור וטען ששאר הפוליטיקאים משחקים בפירוק והרכבה ומנסים "להמציא את עצמם מחדש" ושדרוג מקומם ברשימה על ידי פרישה ממפלגה זו ומעבר לחברתה.

"דוגמה ממש טובה היא יזהר שי" ציין נתניהו, לפני ארבעה חודשים הוא לא היה כלום, "מקום 20 בכחול לבן, ואז הודיע על פרישה, קיבל כמה כותרות ואז התמקם במקום שניים אצל בוגי", מפלגה שלא לא שווה כלום בפני עצמה.

אבנר הוסיף והעריך כי רשימתו של בוגי יעלון תצטרף למפלגה חולדאי, ויעלון יקבל בה מקום שני, ועדיין יזהר שי יקבל מקום גבוה מהמקום ה-20 בו שובץ בהיותו בכחול לבן.

"לא היה זמן רצוף לכנסת ולא היה זמן לח"כים להשיג השגים, ולכן הם מנסים להימנע מזה (פריימריז) כמה שיותר" הוסיף נתניהו הבן להסביר את פשר אי קיום הפריימריז במפלגה בה עומד אביו בראש.

יצוין שחלק מהסטודנטים הופתעו לגלות את בנו של נשוא השיעור מופיע להם באמצע השיעור, אחת התבטאה "הוא פשוט נדחף והתחיל לדבר וללהג את דעתו. זו חוצפה לא נורמלית".

ד"ר גייל טלשיר שמסרה את השיעור אמרה ל"שיחה מקומית" שלא זיהתה שמדובר באבנר נתניהו. "ביקשתי שהוא לפחות יישאר לשמוע את התשובה, אבל הוא חזר לחצי לשנייה ונעלם, הוא הציג את עצמו כסטודנט למדעי הרוח", היא אמרה והוסיפה כי זה המקרה הראשון בו תלמיד שאינו מן המניין 'נדחף' לשיעורים שלה.

בנו של ראש הממשלה סירב להגיב לפניית 'שיחה מקומית' מדוע בחר להביע את דעותיו הפוליטיות בשיחה אליה לא הוזמן.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כל מילה, מלמליאן  (ל”ת)

  ברק

 2. אבנר לא להתייחס  

  ביביסטית

 3. כאלה שנדחפו לשיעורים יש אלפים, אבל כשזה הבן של... זה כבר חוצפה כי לא הזמינו אותו, אום היה הבן של שמאלני היה מתקבל בברכה ובלי כותרותו  (ל”ת)

  שמויגר

;