1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

צפו: הבחורה החרדית ברחה מבידוד ונתפסה באוטובוס

במהלך פעילות יזומה של שוטרים בעיר אלעד לאכיפת הנחיות הקורונה, אותרה בחורה תושבת העיר כשהיא משתמשת בשירותי התח"צ בזמן שעל פי הרישומים היא אמורה לשהות בבידוד | צפו

קובי ברקת, ו' שבט תשפ"א 19/01/2021 13:16
תגיות:

במהלך פעילות באלעד האישה שנתפסה האישה שנתפסה צילום: מתוך הסרטון

שוטרי משטרת ישראל איתרו הבוקר (שלישי) בעיר אלעד, נוסעת באוטובוס אשר ע"פ רישומי משרד הבריאות הינה חייבת לשהות בבידוד - ורשמו לה קנס על סך 5,000 ש"ח.

שוטרי תחנת ראש העין קיימו פעילות מבצעית בתחום העיר אלעד, שתכליתה היא אכיפת הסגר ותקנות משרד הבריאות לעניין מניעת התפשטות נגיף הקורונה. השוטרים ביצעו ביקורות ובדיקות באזורים שונים ברחבי העיר ובכלל זה ביצעו ביקורת באוטובוסים בהם ישנו ריכוז קהל גדול וסכנה להדבקה המונית.

במהלך ביקורת באוטובוס שכזה, איתרו השוטרים בחורה אשר ע"פ הרישומים של משרד הבריאות היא אמורה לשהות בבידוד. בתחקורה ע"י השוטרים עלה כי הבחורה הייתה מודעת לחובת הבידוד אולם בחרה לצאת לביצוע סידורים. השוטרים רשמו לה קנס ע"ס 5000 ש"ח והורו לה לשוב במיידית לביתה.

ממשטרת ישראל נמסר כי "בימים אלו של התפשטות נגיף הקורונה והדבקה המונית של אזרחים, נדרשים האזרחים כולם לגלות אחריות אישית וציבורית ולהקפיד על קיום התקנות כדי שנוכל לגדוע את המשך ההתפשטות הנגיף".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יש להגביר את האכיפה באופן מסיבי ולהקצות לכך אלפי שוטרים.  

  אלי

 2. הגם אתם בשונאינו??? זה חרדית??? בחואה עם צפרנים מטופחות ואייפון .אז מה אם היא מאלעד אולי?? בושה  (ל”ת)

  שלמה

 3. כגודל הציפורניים הלא חרדיות שלה, כך גודל חוצפתה.  

  חרדית?

 4. כל חולה קורונה שמסתובב חופשי מדביק בממוצע 150 אנשים. יחס התמותה מקורונה בארץ הוא 1 ל136. כלומר כל אדם חולה שמסתובב חופשי רוצח לפחות בן אדם אחד. איפה הערך לחיי אדם וקיום שו"ע מפורש? לו זה היה משהו שיכול להזיק ברישום לישיבות או לשידוכים כולם בלי יוצא מהכלל במגזר שחרד לדבר השכן היה נשמר ביותר  (ל”ת)


 5. הבדודה צריכה להיות בבידוד  (ל”ת)

  בדודה

 6. מעניין  


 7. וואי לא צריך לפרסם את זה  (ל”ת)


 8. מגיע לה דוח כפןל  (ל”ת)


 9. בטוח כבר הרגה משהוא שתברח לעיר מקלט  (ל”ת)


 10. היא לא חרדית הבחורה  


 11. עוד מעט מגביות בחסות  

  סבתא

 12. אתר מטופש  

  טוני

 13. די  

  שוש

;