1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

ילדי ה'חיידר' התעמתו עם השוטרים בבית שמש • צפו

כחלק מפעילות המשטרה בערים החרדיות, הגיעו היום שוטרים לאכוף את תקנות הקורונה בתלמוד תורה שפעל בניגוד להנחיות בבית שמש | השוטרים נתקלו בהתנגדות מצד הילדים ועשרות קיצוניים שהצטרפו למהומות | לפחות שני חשודים נעצרו בחשד לתקיפת שוטרים | צפו בתיעוד

אבי גדלוביץ', ז' שבט תשפ"א 20/01/2021 18:13

צפו בתיעוד ילדי ה'חיידר' בבי"ש ילדי ה'חיידר' בבי"ש צילום: צילומסך

כוחות משטרה גדולים הגיעו בשעות הצהריים (רביעי) אל תלמוד תורה באחת משכונות העיר בית שמש, שנותר פתוח בניגוד להנחיות, על מנת לאכוף את תקנות הקורונה. השוטרים איתרו במקום תלמידים רבים שהחלו להתקהל סביבם תוך שהם קוראים קריאות נאצה.

על פי תיעוד שמפרסמת המשטרה, חלק מהתלמידים אף ניסו להכות את השוטרים באגרופים. בנוסף לאלו, תוך זמן קצר התקהלו במקום עשרות רבות של מפגינים קיצוניים שהחלו להפר את הסדר תוך שהם מתעמתים עם השוטרים.

במהלך האירוע נעצרו שני חשודים בחשד לתקיפת שוטרים ובשל סירוב להזדהות בפני שוטר. גם במהלך יציאת הניידת ובה העצורים לכיוון תחנת המשטרה, המשיכי עשרות מתפרעים בניסיונות למנוע את פעילות השוטרים תוך חסימת הניידות. בשל כך נאלצו השוטרים לפעול לפיזורם.

במשטרה מציינים, כי אירוע זה "מצטרף לפעילות נחושה שהחלה בשעות הבוקר במהלכה אותרו רכבי הסעות הפועלים בניגוד לתקנות ובהן תלמידים בדרכם למוסדות החינוך ובגירים שהיו בדרכם להפר את הסדר סמוך למקומות פעילות המשטרה".

במהלך פעילות המשטרה היום בבית שמש, נרשמו דו"חות אכיפה כנגד נהגי רכבי ההסעות, למפרי איסור התקהלות ולמוסדות חינוכיים שפעלו בניגוד לתקנות. 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נורא  


 2. ואיפה נעלם - נאלם עכשיו דרעי  

  יקי

 3. להיפרד לשלום מהחרדים  


  • תתבייש לך אתה לא דתי 


  • גזען טיפש להכליל ציבור ענק עם כמה פסיכים. ממש גהוני (ל”ת)

   לב יהודי

 4. עכשיו שמח בבית שמש באיזור החתונות.  

  בית שמש

 5. זה מרד גלוי  


 6. חיות!!!!  

  ללי

 7. איזה חינוך קלוקל גם אם אתה לא מסכים עם דרכם של השוטרים אבל הקללות והחוצפה לאנשים גדולים זה רעה חולה בציבור שלנו חבל מאוד  (ל”ת)

  תושב מודיעין עילית

 8. אתם החרדים ממליצים עלינו אסון!!!!!  

  יהודי זה חילוני

 9. איפ הדרך ארץ של הילדים  

  שלוימה

 10. מה לא בסדר ??? לת"ת של החינוך המיוחד מותר ללמוד... שוב ושוב אתם שופטים ומסיתים לשנאת חינם...  (ל”ת)

  צדק

 11. עוד רבות יסופר בספרי ההיסטוריה של החרדים  

  שריר

;