1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

סמוטריץ' על הפרסום ב'בחדרי': "עיוותו את דבריי, זו כותרת שקרית"

חשיפת 'בחדרי' אמש מעוררת הדים נרחבים | בסרטון שנחשף נשמע חה"כ סמוטריץ' מעלה במפגש סגור התלבטות על אפשרות לישיבה בממשלה ללא הסיעות החרדיות | סמוטריץ' בתגובה תוקף: "נראה כי בסיעות החרדיות לחוצים מהתמודדותי"

ארי קלמן, ח' שבט תשפ"א 21/01/2021 08:58

"מישהו לחוץ מאוד" סמוטריץ' במליאה סמוטריץ' במליאה צילום: Oren Ben Hakoon/POOL

בתגובה לפרסום ב'בחדרי חרדים' בו נחשף סרטון של חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' במפגש זעם סגור מתלבט על האפשרות להקמת ממשלה ללא החרדים תוך שהוא מציג את המעלה ואת החיסרון, חבר הכנסת סמוטריץ' תוקף.

"מתלבט מה יותר גרוע", כתב אמש חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' בתגובה לפרסום ב'בחדרי חרדים', "העיוות המוחלט של דבריי והכותרת השקרית ההפוכה לחלוטין ממה שאמרתי, או הזלזול של 'בחדרי' בקוראיו החרדים והמחשבה שלו שהם לא מספיק חכמים ורציניים כדי להקשיב להקלטה עצמה ולהבין שאמרתי את ההיפך הגמור..."

סמוטריץ' פורש את משנתו: "ממשלה בלי החרדים, זה מצוין" • צפו

סמוטריץ' הוסיף וטען כי בכתבה נראה כי קיים לחץ בסיעות החרדיות כנגד התמודדותו והחשש מחרדים רבים ששוקלים לתמוך בו, "מה שבטוח זה שמישהו שם לחוץ מאוד וכנראה יש לו סיבה טובה...", הוא כתב בטוויטר.

כזכור, בסרטון שחשפנו נראה סמוטריץ' מתחבט באפשרות להקמת ממשלה ללא החרדים, שמצד אחד הוא הודה כי "אם נלך לממשלה בלי חרדים, אז לא רק שנמנה רבנים, ננקה גם שחיתויות".

מאידך, סמוטריץ' הודה כי אם מפלגתו תיכנס לממשלה ללא המפלגות החרדיות, יהיו לכך גם מחירים פוליטיים אחרים; "צריך רק לחשוב אם המחיר שווה את זה, שתהיה פגיעה ופרצה בסטטוס קוו בשבת, גיורים בכשרות וכו', צריך לחשוב אם שווה את זה", שב ואמר.

עוד הוסיף חבר הכנסת סמוטריץ' ואמר: "אם יכולנו להיות בממשלה שאנחנו מנהלים אותה ובלי החרדים, כך שבכיפופי הידיים האלה של תקנים במועצות הדתיות ורבנים זה בוודאי מצוין. אבל בסוף צריך לבחור אם הולכים לממשלה עם החרדים שהם גדולים ואנחנו קטנים ואז הם מנצחים אותנו, או שבאמת הולכים לקדנציה אחת בלעדיהם, אבל יש מחיר כבד מאוד שנפסיד המון דברים אחרים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. סמוטריץ תהיה רגוע הציבור החרדי מעריך אותך, וכל אותם שרצו להצביע לך ימשיכו את התמיכה אם כל ההכפשות של דגל.  (ל”ת)


 2. הוא צודק במאה אחוז, עיוותו את דבריו  (ל”ת)


 3. ברור שעיוותו את דבריו, דגל מפחדים ממנו בטירוף כי הם יודעים שהוא אידיאליסט אמיתי ואנשים נמשכים לאידיאלים,  (ל”ת)

  בני

 4. סיפור שמשקף את המניעים של כל אתרי התקשורת  

  הדב הלבן

 5. איזה שקר גס. הוא מצטט במי שתומך בזה ושולל את דבריו!  (ל”ת)


 6. תותח  


 7. סמוטריץ  

  אבי

 8. זה באמת עיוות של דבריו  (ל”ת)


 9. אני אתן לכם ולג' עצה - ככל שמנסים להכחפיש מישהו ולומר בגנותו. הציבור מבין שיש מאחורי זה מניעים. תראו את נתניהו, משמיצים אותו כבר 8 שנים כי רוצים להעיף אותו והוא עדיין סוחף בסקרים. תמשיכו כך, ודגל לא יעברו ב"ה את אחוז החסימה  (ל”ת)


 10. זו אשמתו שהוא לא מבין בפוליטיקה  


 11. אתם עושים לו עוול נוראי, כאשר דיווחתם על גנותו שמתם זאת בכותרת הראשי למשך חצי יום שלם. אבל כאשר הבן אדם מנסה להתגונן ולהסביר את עצמו זה אפילו לא עולה לכותרת הראשית. אבל אל תדאגו השיתוף פעולה שלכם עם ג' רק יגרום לו לסחוף עוד ועוד קולות. ככל שתכו בו, כך יפרה וישרוץ  (ל”ת)


 12. הוא צודק  


 13. אם סמוטריץ ילך עם בן גביר, אני יצביע לו במקום לג בלי ספק  (ל”ת)

  אריק

 14. באמת לחוצים...  

  דודי

 15. חרדים משקרים כשנח להם.. בושה  

  חני

 16. לא הוצאו מההקשר, ההקשר פשוט נורא  

  suat

  • רואים שלא שמעת את ההקלטה 

   אלחנן

  • ההקשר פשוט לשמוע ובושה לאתר בחדרי 

   שמויגר

;