1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

גרפיטי בעיר החרדית: "להרוג נהגים ערבים"

כתובות גרפיטי הקוראות להרוג נהגים בני מיעוטים התגלו הבוקר בעיר מודיעין עילית | במשטרה הודיעו כי פתחו לאלתר בחקירת המקרה ונערכים בהתאם במידה ורף המתיחות בעיר יעלה

אבי גדלוביץ', ח' שבט תשפ"א 21/01/2021 11:54

'תג מחיר'? הגרפיטי במודיעין עילית הגרפיטי במודיעין עילית צילום: דוברות המשטרה

המשטרה חוקרת הבוקר (חמישי), מי עומד מאחורי ריסוס גרפיטי נגד נהגים ערבים במודיעין עילית. הבוקר התגלו הכתובות על קיר בעיר ותחנת אוטובוס. האלמונים ריססו קריאות כנגד הערבים ונגד חברת קווים המפעילה את קווי האוטובוס בעיר.

במשטרה חוקרים האם הרקע לאירוע הוא 'תג מחיר' או המשך לעימותים שנרשמו בימים האחרונים בין נהגים בני מיעוטים לבין צעירים. כך או כך, במשטרה חוששים מעליה ברף המתיחות ונערכים בהתאם.

מהמשטרה נמסר כי "במוקד המשטרה התקבל דיווח כי על קיר ותחנת אוטובוס בעיר מודיעין עילית רוססו כתובות גרפיטי בנוסח 'קווים הנזקים לא יפסיקו עד שתפסיקו להעסיק מחבלים' ו-'מוות לערבים'. המשטרה פתחה בחקירה".

הגרפיטי במודיעין עילית\\צילום: דוברות המשטרה

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כך הולכים השותלים . . .  

    אילן

  2. נוער נושר בכל מקום, חוסר חינוך נכון יוביל את הנוער לאבדון. הגיע הזמן שיפתחו סדנאות להורים צעירים בשביל שיחנכו את הילדים נכון. להזניח ילד כי הוא סטה מהדרך מנוגדת לדעת גדולי ישראל. והרב שטיינמן אמר שעדיף להוציא את ייתר הילדים מהבית, מאשר את הילד המקולקל כי יש חובה לחנכו על אף שהוא אחרי גיל מצוות  (ל”ת)


  3. חלולים  

    מלול

;