1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מפלגות

'העבודה' בוחרת היום יו"ר חדש למפלגה

מפלגת 'העבודה' כבר מזמן בקרשים, בסקרים היא מדשדשת מתחת לקו האדום התחתון של אחוז החסימה ובוחריה נטשו אותה לטובת מפלגות שמאל חדשות ואטרקטיביות יותר | היום יתקיימו בחירות ליו"ר המפלגה ובקצב ההדבקה הנוכחי והייאוש המחלחל התוצאות כבר כמעט ידועות מראש

ארי קלמן, י"א שבט תשפ"א 24/01/2021 11:03

ללא סיכוי לעבור הפריימריז הקודם למפלגה הפריימריז הקודם למפלגה צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

המפלגה ש'הרימה' את המדינה צנחה מתחת לאחוז החסימה ובוחרת יו"ר: מפלגת 'העבודה' תבחר היום יושב ראש שינהל את המפלגה שרוב בוחריה כבר נטשו את אותה, אך עדיין קיים סיכוי כי חיבור פוליטי יציל את המפלגה.

היום (ראשון) יתקיימו הפריירמיז על הנהגת המפלגה. בשעה 11:00 נפתחו 100 קלפיות ממוחשבות ברחבי הארץ, 37,104 בעלי זכות הצבעה יכריעו בזהות היושב ראש.

המועמדת המובילה היא חברת הכנסת מירב מיכאלי, ולצידה, אבי שקד, יצחק טיים, גיל ביילין, נאוה כץ, דוד לנדסמן ועופר סגמן.

על פי חוק תקנות הקורונה כל מצביע רשאי לצאת לקלפי למרות הסגר, אך החשש מהדבקה לצד הזעם על הנהגת המפלגה והייאוש כי קיים סיכוי להחזיר אותה על הרגליים ישאירו עשרות מצביעים בבית.

התוצאות אמורות להתפרסם לקראת השעה 20:00 הערב, הערכה הפוליטית היא כי באם חבר הכנסת מרב מיכאלי תנצח היא תחבור למפלגת הישראלים של רון חולדאי.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. יותר מועמדים ממצביעים  (ל”ת)


    • העבודה-אבודה, גלמודה, נותרה בצדה, ממזרים ילדה, עוונה כבדה, היא מחוץ לעדה, קצצו ידה,היתה ונותרה רדודה, מיום הווסדה, עתה ע''י מרץ נשדדה 

      עדה מגבעת עדה

;