1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

חולת קורונה נפטרה באמבולנס: לא היה להיכן לפנותה

חולת קורונה שפונתה על ידי צוות מד"א מבית האבות בו היא מתגוררת, נפטרה באמבולנס לאחר שאף בית חולים לא יכול היה לקבלה בעקבות העומס הרב • מנכ"ל מד"א אלי בין: "חולים ממתינים שעות באמבולנסים"

קובי בורנשטיין, י"א שבט תשפ"א 24/01/2021 15:55

עומס מטורף בדיקת קורונה באמבולנס בדיקת קורונה באמבולנס צילום: דוברות מד"א

העומס על בתי החולים ממשיך לגבות קורבנות. חולה מבוגרת שפונתה מבית האבות בו היא מתגוררת, נפטרה באמבולנס לאחר שאף בית חולים לא הסכים לקבל אותה בעקבות העומס.

בתוכניתה של יעל דן בגל"צ סיפר אלי בין מנכ"ל מגן דוד אדום כי "חולים ממתינים שעות באמבולנסים. היום נפטרה חולה מבית אבות באמבולנס כי בתי חולים לא רצו לקבל אותה". לדבריו, האישה - מבוגרת חולת קורונה, פונתה לבית החולים בעקבות קוצר נשימה חמור. בשל העומס לא היה אף בית חולים שיכול היה לקבל אותה לאשפוז. הצות הרפואי באמבולנס הכניס לה טובוס לקנה הנשימה, מצבה הידרדר והיא נפטרה.

אתמול (מוצ"ש) הודיעו בתי החולים הציבוריים כי בעקבות סירוב משרד האוצר להגיע להסכמות, בתי החולים הציבוריים שערי צדק, לניאדו, מעייני הישועה ו-3 בתי החולים בנצרת לא יקבלו החל מהיום אמבולנסים, אלא במקרים מצילי חיים.

לדבריהם, "ביום חמישי הסתיימה ללא תוצאות פגישת מנהלי בתי החולים הציבוריים עם משרד האוצר. מנהלי בתי החולים ביקשו להמשיך את המו״מ, אך פקידי האוצר סרבו להמשיך והשאירו את מנהלי בתי החולים לבדם בחדר הישיבות. המצב הנוכחי לא מאפשר לבתי החולים לרכוש ציוד, לשלם לספקים ולהפעיל את בתי החולים בצורה תקינה. מנהלי בתי החולים קוראים לראש הממשלה ושר האוצר להתערב באופן מיידי ולסיים את המו״מ".

 

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הנה יתחילו ההסתות שהחרדים אשמים גם בזה....  (ל”ת)

  .

  • וזה לא יהיה נכון? (ל”ת)

   מצדרביעי

  • איי איי. כמה צדקו חכמים באמרם ''טוב שברופאים לגהינם'' 

   א איד

 2. חלאס עם הקטע של מסכה רק על הפה, מה דרך האף הנגיף לא עובר??? יש כאלה שהתגלו כחולים, וכשעדיין לא ידעו זאת , הסתובבו אמנם עם מסכה ,אבל לפעמים הורידו מהאף,וחלק מהם בעולם האמת יגלו שהרגו מישהו או ייסרו אנשים בגלל הקטע הזה!! לשים לב!  (ל”ת)

  יהודי

 3. י  

  תמר

 4. אתם רציניים!?  


;