1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

תיעוד: בני ברק בוערת; העיר הפכה לזירת קרב

מזה שעות ארוכות, מאות נערי שוליים משולהבים, מתפרעים בעיר בני ברק ושורפים כל חלקה טובה • תושב העיר ל'בחדרי': "הילדים מבוהלים מרעש הנפצים ומהצעקות, לא נרדמים כבר כמה שעות, העשן נכנס לנו הביתה, זה פשוט סיוט מה שקורה פה"

קובי בורנשטיין, אבי גדלוביץ', י"א שבט תשפ"א 24/01/2021 23:15

"אנחנו חיים בתוך סיוט" בני ברק בוערת בני ברק בוערת צילום: אבי גדלוביץ'-בחדרי חרדים

וונדליזם בעיר בני ברק: מאות נערי שוליים מתפרעים בעיר מזה מספר שעות ומזיקים לרכוש ולמנוחת התושבים. הנערים שורפים פחי אשפה ועמודי תאורה, מזיקים לרכוש, מיידים אבנים, מדליקים נפצים, עוקרים תמרורים ומנתצים רמזורים.

כמו כן, במהלך משמרת איסוף אשפה על ידי העירייה, משאית 542 הוקפה במפגינים ברחוב כהנמן בעיר. המפגינים הסתערו על המשאית, רגמו אותה באבנים והשליכו חזיזים לעברה. כתוצאה מכך נגרם לה נזק.

התושבים המתגוררים לאורך הציר, מספרים ל'בחדרי חרדים' כי "הילדים מבוהלים מרעש הנפצים ומהצעקות, לא נרדמים כבר כמה שעות, העשן נכנס לנו הביתה, זה פשוט סיוט מה שקורה פה".

תושב אחר סיפר ל'בחדרי חרדים': "מהבוקר פחדתי לצאת עם הרכב מהחניה כי לא ידעתי מה יקרה לי. עכשיו כשירדתי ראיתי שכל האיזור שרוף ומלא אשפה ואבנים שהשליכו הבחורים. הילדים שלי לא ישנים כבר כמה שעות. זה ביזיון".

מוקדם יותר דיווחנו כי לאחר עצרת החירום בגג עיריית בני ברק, שנערכה בעקבות המצב בעיר, בה השתתפו חברי כנסת מש"ס ויהדות התורה - ראש העיר בני ברק, אברהם רובינשטיין וסגנו חנוך זייברט, שהגיעו לזירת ההפגנות בצומת רבי עקיבא/השומר בעיר יחד עם חבר הכנסת יצחק פינדרוס הותקפו על ידי המפגינים.

עשרות נערי שוליים הקיפו את השלושה וצעקו לעברם קריאות כגון "המערכת מושחתת" ו"תתפטרו" ואף דחפו אותם וזרקו לעברם אבנים, מה שאילץ אותם להימלט מהמקום ברכבים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זה מחיר הסגר  


  • הנוער שוליים נמצא ברחובות גם בלי קשר למסגרות. זאת תוצאה ישירה של החינוך במגזר להעיף את הילד מהבית אם סרב לקום לשחרית או ליטול ידיים לפני המוציא. גם כשהישיבות פתוחות הנוער נושר נמצא ברחובות. די לקשקש ולהימנע מהאמת. הציבור החרדי משלם את הדייסה שהוא בעצמו בישל עם הנוער נושר הזה (ל”ת)


  • אז למה זה רק נוער נושר חרדי? התפרעויות כאלו לא היו בשום מקום לאורך כל תקופות הקורונה. לא אצל חילונים ואפילו לא אצל הישמעאלים. (ל”ת)


  • צודק- היה באמת כדאי לפתוח את הישיבות 

   נתי

 2. למה בבני ברק? לכו לבלפור מול הבית של הביב. שיגנה את המשטרה לפני שהוא מבקש את הקול שלנו דרך הפרוקסי שלו ש"ס ויהדות התורה  (ל”ת)


 3. אלף חכמים  


 4. האביב החרדי?!?!?  (ל”ת)


 5. נוער ללא עתיד, בעיר ללא רחמים..  

  שריר

 6. שתי מדינות לשני עמים. היפרד נא מעלי.  

  שריר

 7. נראה שהמפכ"ל החדש לא חכם במיוחד  

  ארי

 8. נערי שוללים?  

  משקיף

;