1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

עימות: בגלל ההישג החרדי - גנץ מעכב את הדיון בהארכת הסגר

לאור ניצחון הגוש החרדי בסאגת החוק להעלאת הקנסות אמש, מאיים הבוקר שר הביטחון גנץ כי עד שלא תוגבר האכיפה בריכוזים החרדים הוא לא ישתתף בישיבת הממשלה | בישיבה הקרובה עתידה הממשלה לדון בהארכת הסגר לאור גלי התחלואה הגבוהים והתפשטות המוטציות השונות

ארי קלמן, י"ג שבט תשפ"א 26/01/2021 10:08

לקראת ישיבת הממשלה בני גנץ במליאה בני גנץ במליאה צילום: דוברות הכנסת

הכנסת סערה אתמול בערב לאחר שהסיעות החרדיות ניצחו את כחול לבן והצליחו להעביר את הדיון בחוק העלאת הקנסות לידי ועדת החוקה בראשותם ואף הגיעו לסיכומים עם ראש הממשלה לריכוך החוק.

בכחול לבן זועמים על הליכוד שנכנע לחרדים, והבוקר (שלישי) הם מעכבים דיון בממשלה שאמור לאשר את הארכת הסגר לאור המלצת משרד הבריאות שחושש מהתפשטות המוטציות ברחבי המדינה.

בלשכת ראש הממשלה ביקשו לקבל את האישור של בני גנץ לכינוס הממשלה, אלא שהאחרון הבהיר "אם אין הגברת אכיפה - לא תהיה ישיבת ממשלה". גנץ תקף ואמר: "כשהליכוד יפסיקו עם התחמונים ויחליטו לעבור למעשים, אז נכנס את הממשלה. דין בני ברק ובית"ר עלית כדין הרצליה וראשל"צ".

בתוך כך, לפי הסיכום שהגיע אמש ראש הממשלה בין ראשי הסיעות החרדיות ויו"ר הכנסת יריב לוין שנחשף לראשונה ב'בחדרי חרדים', בשעה 13:30 תתכנס ועדת החוקה לאשר את מתווה הקנסות המרוכך לקריאה שנייה ושלישית.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. טוב  


 2. ה"ניצחון" החרדי יעלה בחיי אדם. איזו אטימות. ה' ישמור.  (ל”ת)


 3. א יינע הישג  

  מוישי

 4. לא מצליח להבין. הנציגים "החרדים" בכנסת עמדו על הדוכן ואמרו שהחרדים הם הכי ממושמעים להנחיות הקורונה. אז מדוע הם נלחמים לא לעלות את הקנסות? אם הציבור שלנו כל כך ממושמע ממה יש לו לפחד? הקנסות האלה הם לא רק עבור חרדים אלא לכל מי שמפר את ההנחיות, אז למה הם "נלחמים" על זה? ואם כבר נלחמים על משהו, למה הם לא נלחמו על חוק הגיוס וחוק הגיור הרפורמי שעומדים לעבור?  (ל”ת)


  • כל מילה בסלע! (ל”ת)

   אכפתניק

  • נושאי חוק הגיור הרפורמי וחוק הגיוס היו הרבה לפני הבחירות. עכשיו כשיש בחירות הם מתחילים להלחם על דברים. רק שעכשיו לא יהיה להם רוב. הם נלחמים על הכיסאות בכנסת. יש חרדי שחרד לדבר השם, ויש חרדי שחרד למושב בכנסת (ל”ת)


 5. המקל  


  • 100 אחוז צודק 


 6. בגלל ההישג החרדי? עוד הישג כזה ואבדנו.  (ל”ת)


 7. קצת שכל...  

  חיים

 8. "הישג חרדי" , אתם חיים בסרט, ומסרבים לחזור למציאות  (ל”ת)

  הרבה בריאות

 9. גנץ ינצח!!!  

  אלי

;