1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

עימותים בבית שמש, מאה שערים ומודיעין עילית: 11 נעצרו

לפחות שמונה בני אדם נעצרו במהלך עימותים בין כוחות משטרה למפגינים, לאחר ששוטרים פשטו על שכונת מאה שערים בניסיון לאכוף את תקנות הקורונה | עימותים נרשמו גם בעיר בית שמש

אבי גדלוביץ', י"ג שבט תשפ"א 26/01/2021 12:03

אכיפת ההנחיות במוסדות העימותים במא"ש העימותים במא"ש צילום: אליסף כהן

כוחות משטרה גדולים פשטו החל משעות הבוקר (שלישי) על מספר מוסדות חינוך בשכונות חרדיות בבית שמש ובמאה שערים. במקום התפתחו עימותים בין מפגינים לכוחות המשטרה.

מהמשטרה נמסר כי "במהלך פעילות כוחות משטרה לאכיפת תקנות הקורונה בעיר בית שמש, החלה התקהלות בשכונת חפציבה של מאות מפרי סדר אשר יידו אבנים וביצים לעבר השוטרים. פעילות האכיפה נמשכת גם בשעה זאת ונרשמו עד כה מספר דו"חות אכיפת תקנות הקורונה"

כאמור, במקביל נרשמים בשעה זו עימותים גם בשכונת מאה שערים על רקע אכיפת תקנות הקורונה במשטרה עדכנו כי הכוחות ממשיכים בפעולות להשבת הסדר בשכונת מאה שערים "תוך שימוש באמצעים לאחר שמפרי הסדר חסמו את הכביש, יידו אבנים וחפצים לעבר הכוחות ולעבר כלי רכב ואף גרמו נזק".

עד כה נעצרו על ידי המשטרה 8 חשודים בהפרת הסדר האלימה והם מועברים לחקירה במשטרה. כוחות המשטרה ממשיכים גם בשעה זאת בפעילות במקום.

גם במודיעין עילית נרשמו הפרות סדר במספר מוקדים אחרי שכוחות משטרה יצאו לסריקות בעיר במטרה לאתר מוסדות הפועלים בניגוד להנחיות.

במהלך אכיפה במבנה בית ספר שפעל בניגוד להנחיות ברחוב נתיבות המשפט התפרעו פעילי הפלג הירושלמי והתעמתו עם הכוחות. 3 נעצרו במקום.

מהמשטרה נמסר: "במהלך פעילות כוחות משטרה לאכיפת תקנות הקורונה בעיר הגיעו עשרות מתקהלים שהחלו להפר את הסדר, לחסום בגופם את ניידות המשטרה ולהתעמת עם השוטרים.
הכוחות פעלו לפיזור המתקהלים והשבת הסדר ועיכבו לחקירה 3 חשודים".

העימותים במא"ש\\צילום: אליסף כהן

 

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. על מה אנחנו נלחמים? על הזכות להדביק ולהידבק, להרוג את אהובינו ולמות???  

  SHMIL

  • אז למה לא סוגרים מטוסים וסופר מרקטים?!? הרי זה הדבקה (ל”ת)


 2. בושה וחרפה  


 3. המלחמה בקורונה עולה למדינה עשרות מיליארדים...  

  שריר

 4. מישהו יכול להעביר אותם במעבר חציה?  (ל”ת)

  שווילי

 5. המשטרה עושה פוגרומים באוכלוסיה החרדית  


 6. התחלואה והתמותה הן מהחיסונים  


 7. מדינת עמלק משטרת קלגסים  (ל”ת)


 8. אף אחד לא מבקש מהמשטרה לעשות סגר במאה שערים כי א"א לעשות שם סדר, הכל פוליטיקה, לתת תשובה לתקשורת, וכי מההפגנות אנשים במאה שערים התחילו לשמור יותר? שטויות..  

  ירושלמית

 9. גפני???  


;