1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

'חיידרים' נסגרו בב"ב ובי-ם; המלמד: "חינוך מיוחד"

המשטרה ממשיכה לבצע אכיפה כנגד מוסדות חינוך הפועלים בניגוד לתקנות. בפשיטה על תלמוד תורה של 'הפלג' ברחוב מלצר בבני ברק נמצאו תלמידים רבים, נרשם קנס בסך 5,000 ש"ח לצד דרישה לפזר את ההתקהלות

אבי גדלוביץ', י"ד שבט תשפ"א 27/01/2021 16:23

התלמידים נמלטו אכיפת הנחיות הקורונה אכיפת הנחיות הקורונה צילום: דוברות המשטרה

בצל הסערה סביב חוק הקנסות, המשטרה ממשיכה לבצע אכיפה כנגד מוסדות חינוך הפועלים בניגוד לתקנות. כך, שוטרים שפשטו היום על תלמוד תורה של 'הפלג הירושלמי', גילו במקום תלמידים רבים.

מהמשטרה נמסר כי במהלך הימים האחרונים התקבלו מספר רב של דיווחים בדבר מוסד חינוכי ברחוב מלצר בעיר בני ברק, הפועל עפ"י החשד בניגוד להנחיות. "עם קבלת הדיווחים", נמסר מהמשטרה, "ערכו שוטרי התחנה ביקורות במקום, כאשר במרבית המקרים נמצא המקום סגור, למעט שני מקרים בהם אותר פתוח ובוצעה אכיפה בהתאם".

כאמור הבוקר התקבל למשטרה דיווח נוסף על היותו של המוסד פתוח, ועם הגעת השוטרים למקום אתרו פעילות אסורה ולפיכך נרשם קנס בסך 5,000 ש"ח לצד דרישה לפזר את ההתקהלות.

מהמשטרה נמסר: "אנו קוראים לציבור להישמע להנחיות שהנן הנחיות מצילות חיים ולמען בריאות הציבור".

בד בבד, כוחות המשטרה שפעלו במהלך היום בשכונת רמת שלמה בירושלים, איתרו בית כנסת פועל ובקומתו התחתונה נמצא כי הוא משמש כמקום לימוד לצעירים כבני 15-13. במקום ממאן עשרות תלמידים שהחלו נמלטים מדלת צדדית.

בתחקור שביצעו השוטרים למורה, הוא מסר כי הנו מורה ל"חינוך מיוחד" ואף הציג אישור לכך. אלא, שלשוטרים התברר כי האישור תקף לגבי מוסד בכתובת אחרת. כנגד המורה נרשם דו"ח בגין הפרת התקנות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. יקרה היא מפנינים התורה החרדית  

    שריר

  2. קבלו הרבה דיווחים, מה הפלא הרי לא מדובר באנ''ש  (ל”ת)


  3. איך התנצל ביאליק: שכחתי לסגור את החלון  (ל”ת)


  4. אמת זה לא קשר כול הפלג הירושלמי זה חינוך מיוחד  

    עמית

;