1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

איטליה: הוראה לנהגי האמבולנס - ללא סירנות

המאפיה האיטלקית הורתה לנהגי אמבולנס להפסיק להשתמש בסירנות מכיוון שהם מפריעים לסוחרי סמים שחושבים שהמשטרה מגיעה | נהגי אמבולנס מספרים שאוימו ברצח. הם דורשים ליווי משטרתי לכל אירוע חירום

יענקי פרברכ"ב שבט תשפ"א 04/02/2021 07:18

מפריע לסוחרי הסמים אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: pixabay

המאפיה האיטלקית הורתה לנהגי אמבולנסים בנאפולי, להפסיק להשתמש בסירנות ובנורות המהבהבות שלהם, משום שהם מבלבלים בכך את סוחרי הסמים.

באחד המקרים שדווחו ביום שבת, שני חברי כנופיה עצרו נהג אמבולנס ואיימו להרוג אותו על כך שהפעיל את הסירנה בעת שנסע למקרה חירום. על פי הדיווח בתקשורת האיטלקית, כנופיות מקומיות "לא אוהבות" את הצפירות הרועמות ואת נורות האמבולנס מכיוון שהן עלולות להפריע לעסקיהם של סוחרי הסמים, שטועים וחושבים שניידות משטרה בעקבותיהן והסירנות מפחידות לקוחות.

נהגי האמבולנס בנאפולי דורשים כעת הגנה משטרתית מפני החשש מהמאפיה המקומית. על פי הדיווח ב'טיימס' הבריטי, בעת שנסע למקרה חירום ברובע הספרדי בעיר, נהג אמבולנס אוגף על ידי שני גברים שרכבו על אופנוע גדול, הם דפקו בחלון האמבולנס ואיימו להרוג אותו. "לא הבנת שאתה לא יכול להשתמש בצפירה שלך כאן? כבה את זה אחרת נירה בך", כך הזהיר אותו אחד הגברים.

לאחר המקרה, החובש המבועת התקשר למשטרה שהגיעה ללוות אותו מהשכונה החוצה. ה'דיילי מייל' הבריטי מדווח כי טוצ'י איפוקרט, רופא מקומי, סיפר כי הורו להם לא להשתמש בסירנות בשכונות אחרות, כולל סניטה וטרייאנו, שם האמבולנס המקומי מפעיל את הצפירה רק לאחר שהוא עוזב את האזור.

אלסנדרו אמיטראנו, חבר פרלמנט מקומי, דחק בממשלה לשקול מאבק נגד כנופיות המאפיה של נאפולי כעדיפות לאומית.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. "נא לא לעבור בשכונתינו ביום הקדוש" נשמע מוכר?  (ל”ת)


;