1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

חיפושים אחרי אם ובנה בן ה-5: נעדרים כשבועיים

כוחות גדולים של משטרה עורכים מזה כשבועיים חיפושים נרחבים אחר אם ובנה כבן החמש, שנעדרים לאחר שבית המשפט הוציא צו המורה לה להשיב את הילד לאביו - כך הותר היום לפרסום | המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתורם של השניים | תיעוד

אבי גדלוביץ', כ"ב שבט תשפ"א 04/02/2021 15:38

הותר לפרסום החיפושים אחר האם ובנה החיפושים אחר האם ובנה צילום: דוברות המשטרה

המשטרה התירה היום (חמישי) לפרסם, כי היא חוקרת את היעלמותה של אישה תושבת הדרום יחד עם בנה כבן ה-5. עקבותיה של האישה נעלמו לאחר שבית המשפט הוציא צו המורה לאם להשיב את בנה לאביו. המשטרה מבקשת את סיוע הציבור באיתורם של האם הילד.

על פי הודעת המשטרה, מזה כשבועיים מנהלת משטרת ישראל חקירה תחת צו איסור פרסום, שעניינה איתורו של ילד כבן 5, לאחר שבית המשפט הורה להעבירו לחזקתו של אביו.

אלא, שלמרות החלטת בית המשפט, אמו של הילד לא קיימה את הצו ומאז נעלמו עקבותיה, וכן עקבותיו של הילד שנמצא ככל הנראה יחד עמה.

"מראשיתה של החקירה", נמסר מהמשטרה, "משטרת ישראל מפעילה את מיטב חוקריה וכלל האמצעים הקיימים ברשותה בשיתוף גורמים מקצועיים נוספים, הכל במטרה לאתר את הילד בהקדם, לוודא את שלומו ובטחונו ולממש את החלטת בית המשפט".

משטרת ישראל התירה לפרסום את פרטי המקרה, ומבקשת את סיוע הציבור באיתור הילד או כל פרט היכול לסייע למשטרה לאתר את מיקומו או מיקומה של אמו העונה לשם גלית צרפתי כבת 44, תושבת כוכב מיכאל, ולדווח על כך למוקד 100 של המשטרה או לתחנת שדרות בטלפון 08-6620456.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בטח שתברח. איך אפשר לתלוש מאמא את פרי בטנה? בטח בעלה איזה פריק שליטה ונקמה  

  אכזריותתת

  • מרגש עד דמעות ! 


  • תתפלא, אבל יש אמהות שמסוכנות לעצמן ולילדיהם... 

   בועז

  • בתי המשפט בישראל כמעט ולא נותנים משמרת לאב רק במקרים בהם האם יא יכולה לטפל בילדים הזכות ניתנת לאב ובמקרה הזה כנראה האם באמת לא בקו הבריאות והבטיחה הזאת היא ההוכחה לכך (ל”ת)

   אורן

  • אתה טועה אורן, מכיר מקרוב סיפור דומה של אשה יותר מנורמטיבית. שלקחו לה את הילדים רק כי בעלה היה מקושר ועשיר מאוד והמסכנה שלא יכלה לשאת את הסבל אחרי שנה לא קמה בבוקר..  

   אי אפשר לסמוך על בתי המשפט של היום

  • את חיה את כל העולם דרך המשקפיים שלך 

   אובייקטיביות

 2. ממש מפחיד  

  אני

 3. מודיעין  


;