1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. סקרים

סקר בצל הגשת הרשימות: גוש השמאל מצטמק

45 ימים נותרו לבחירות לכנסת ה-24, ואם חשבנו שהתמונה התבהרה עם הגשת הרשימות, מגיע הסקר הבוקר וטופח על פנינו. באם ליברמן ימשיך לעמוד במילתו כי אינו יושב תחת נתניהו כמו גם גדעון סער שהצטרף לאמירה זו, אנחנו בדרך לבחירות חמישיות ואף מעבר לכך

יענקי פרבר, אהרן מילרכ"ג שבט תשפ"א 05/02/2021 11:39
תגיות:

הימין מפולג בנימין נתניהו בקלפי בנימין נתניהו בקלפי צילום: Marc Israel Sellem/POOL

בצל יממה מורטת עצבים בזירה הפוליטית, במהלכה הצטרפו רון חולדאי ועופר שלח לבוגי יעלון ופרשו מהמרוץ, כמו גם הטלטלה בימין, בדקו במעריב את מצב המנדטים לו הבחירות היו נערכות היום.

על פי הסקר, הליכוד ממשיך להוביל בבטחה עם 29 מנדטים, אחרי הליכוד יש עתיד עם 16 מנדטים, וכן תקווה חדשה 16, ימינה מסתפקת ב-11, הרשימה הערבית המשותפת ב-10.

ישראל ביתנו יציבה עם 8 מנדטים, כמו גם ש"ס, יהדות התורה מקבלת 7 מנדטים, העבודה חוזרת ומטפסת מעל אחוז החסימה ומקבלת 6 מנדטים, מרצ יציבה עם 5, הציונות דתית לאחר האיחוד עם עוצמה סוגרים את הרשימה עם 4 מנדטים.

בני גנץ עם כחול-לבן, כמו גם ירון זליכה עם הכלכלית ומנסור עבאס עם רע"מ לא מצליחים לעבור את אחוז החסימה.

בסקר, שנערך על ידי פאנלס פוליטיקס בהנהלת מנחם לזר ל'מעריב', נבדקה גם שאלת ההתאמה לתפקיד ראש הממשלה, נתניהו מול סער לפיד ובנט.

הכי קרוב לנתניהו נמצא סער עם 42% נגד המוביל עם 47% נתניהו. מול לפיד עולים האחוזים של נתניהו ל-56%, כשלפיד מקבל רק 36%, נתניהו מול בנט הנתון קצת מתאזן, אך עדיין נתניהו מוביל עם 43% - בנט עם 39%.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. סקרים שקרים כל פעם מתחלף בצורה בלתי הגיונית מהנדסי תודעה  (ל”ת)

  ד

 2. הציונות הדתית גנבה לג' קולות  (ל”ת)


  • נכון. אבל ימינה לא תעבור את אחוז החסימה 

   ליטאי

 3. סוף סוף התפטרנו מגנץ  


 4. כל הדרך לקלפי רוויה בהסתה נגדנו. אנחנו נענה בקלפי.  (ל”ת)


 5. איך אנחנו יכולים לגרום לליברמן/מרץ/העבודה/גנץ לא לעבור את אחוז החסימה? פשוט מאוד, אם כל המפלגות האחרות יגדילו דרמטית את אחוז ההצבעה, ובכללן המפלגות החרדיות, יתכן וזה יזרז את נפילתן של אחד מהם.  (ל”ת)


  • נכון אבל הציונות הדתית לא תעבור !! (ל”ת)

   אור

;