1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

תוקפו של איתמר בן גביר הורחק מהכנסת

עוד לא נכנס לכנסת וכבר השפעתו רבה. לאחר שמנהל הקמפיין של סיעת חד"ש, אחת מ-3 המפלגות המרכיבות את הרשימה הערבית המשותפת התעמת עם איתמר בן גביר הערב החליט יו"ר הכנסת יחד עם קצין הכנסת כי הוא מורחק מהכנסת עד לתום הבדיקה בעניינו

אהרן מילר, כ"ה שבט תשפ"א 07/02/2021 19:28

"ברית בין הליכוד לכהניסטים" רג'א זעאתרא בעימות עם בן גביר רג'א זעאתרא בעימות עם בן גביר צילום: עטרה גרמן

לאחר שהתעמת עם עו"ד איתמר בן גביר ביום חמישי בשבוע שעבר, החליט הערב (ראשון) יו"ר הכנסת יריב לוין כי רג׳א זעאתרה, מנהל הקמפיין של חד״ש יורחק מהכנסת, לאחר שתקף את בן גביר, עד שהבדיקה בעניינו תסתיים.

במכתב תגובה ששלח לשי גליק מארגון 'בצלמו' כתב יו"ר הכנסת: "מיד כשנודע לי דבר האירוע, ביקשתי מקצין הכנסת, ניצב יוסף גריף, שיפעל בהקדם לבדיקת המקרה ושיעביר אליי את תוצאות הבדיקה ואת המלצותיו, בכלל זה התבקש קצין הכנסת לנהוג בעניין זה בתקיפות הנדרשת ולבחון הגשת תלונה רשמית למשטרת ישראל".

"עוד אציין, כי נוכח חומרת האירוע, החליט קצין הכנסת כי עד תום הבדיקה תימנע כניסתו של מר זעתרה למשכן הכנסת" הוסיף לוין.

זעאתרה אמר בתגובה להרחקתו מהכנסת: "הברית בין הליכוד לכהניסטים אינה מפתיעה. הרשימה המשותפת תפעל כדי להשאיר את בן גביר מחוץ לכנסת ואת נתניהו מחוץ לבלפור".

עו"ד איתמר בן גביר מסר בתגובה: "אני מברך על ההחלטה החשובה להרחיק את תומך הטרור ואיש ה-BDS זעאתרה ממשכן הכנסת ומקווה שימוצה עימו הדין עד תום. בכנסת הקרובה נפעל להביא לכך שלא רק זעאתרה לא יהיה בכנסת, אלא כל מעריצי ומחבקי המחבלים מהרשימה המשותפת".

כזכור, נציג רשימת 'עוצמה יהודית', עורך הדין איתמר בן גביר - מספר 3 ברשימת 'הציונות הדתית', הגיע ביום חמישי לכנסת לצורך הגשת הרשימה, בדרכו הוא פגש בנציג הרשימה המשותפת רג'א זעאתרא ובין השניים התפתח עימות קולני שעד מהרה נגרר לפיזי.

נציג המשותפת התגרה בבן גביר וקרא לעברו "בוגד", "כהנא מת" ו"זבל". בן גביר הגיב לעברו "חצוף" ובתגובה זעאתרא החל לתקוף אותו פיזית עד שאנשי משמר הכנסת נאלצו להפריד בין השניים.

"התנהלות חלמאית ובזיונית של משמר הכנסת. איש המשותפת תקף את עו"ד בן גביר. האירוע מתועד, אך משמר הכנסת מסתפק ב"אזהרה", במקום להרחיק אותו מיידית מהמשכן. עו"ד בן גביר יגיש תלונה נגד התוקף רג'א זעתרא ואף יגיש נגדו תביעה אזרחית", נאמר על ידי 'עוצמה יהודית' ביום חמישי. הערב החליט כאמור יו"ר הכנסת על הרחקתו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בן גביר - תותח  


  • בן גביר זבל לא יעבור את אחוז החסימה אמן (ל”ת)

   א. קליין

  • כשנהיה בקלפי ונחשוב לרגע למי אנחנו רוצים להצביע - למפלגה שמייצגת אותנו ואת הערכים שלנו, כזאת יש רק אחת - מפלגת "הציונות הדתית", כולם מצביעים להם!!! ברגע האמת ט בקלפי❗ ❗ ❗ (ל”ת)


 2. כל הכבוד לבן גביר , איך פרנסתו מוזמנת מלמעלה  

  אביעד

 3. חחח לא יודע עם מי הוא התעסק  


 4. הוא לא התעמת, הוא התגרה וניסה בכוח לגרום לבן גביר להתפרץ עליו. כל זה כמובן היה בחסות התקשורת השמאלנית שרוצה לתת לבן גביר תדמית של עבריין ולא הצליח להם.  (ל”ת)


  • בטח נבלות הסמול שלחו הבריון הערבי הזה להתגרות בבן גביר עו''ד משכיל יהודי גאה. אינם יודעים עם מי יש להם עסק מוקיוני הסמול הערב רב גייס חמישי שהרס מדינת היהודים (ל”ת)


 5. אלה הם הערבים. לזרוק את כולם מהכנסת .  (ל”ת)

  אמא

 6. אין עליך איתמר כן יאובדו כל אויבך ה  (ל”ת)

  תותח

  • רק שידע הערבי הכפוי טובה זה במדינות ערב אין ח''כ יהודי אחד. בטוניס היה בקושי אחד כזה זרקו אותו למרות שהביא המדינה לשגשוג כלכלי וערבים שם בכו בלכתו. הבא אחריו לא הביא אחוז מההצלחות שלו (ל”ת)


  • בהסכמי השלום של ביבי עם דובאי ועוד הערבי זה וחבריו התנגדו. חיים בתוכנו ומרעילים הבארות (ל”ת)


 7. ”וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה.“  (ל”ת)

  צדק

 8. ערבוש מסריח מזכיר את היטלר ימ"ש  (ל”ת)


 9. יווווווו  


;