1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

בעל הקיוסק יצא להבין את פשר הרעשים והכל קרס • צפו

בתיעוד מקריסת החניון בירושלים בשבוע שעבר נראה בעל הקיוסק יוצא מהחנות תוך שהוא מנסה להבין את מקור הרעש, רגעים לאחמ"כ קרסה הרצפה לתוך החניון | בחסדי שמים המקום היה ריק מאדם | צפו

אהרן מילר, כ"ו שבט תשפ"א 08/02/2021 13:05

נס גלוי • צפו רצפת חנות קרסה בי-ם רצפת חנות קרסה בי-ם צילום: צוות הצלה

שבוע לאחר הנס הגדול בעיר ירושלים עת קרסה רצפת חנות אל תוך החניון שתחתיה ללא נפגעים כלל, פרסם אמש (ראשון) עיתונאי חדשות 13 יוסי אלי תיעוד מהרגעים לפני הקריסה.

בתיעוד נראה בעל הקיוסק בשם גיא אילוז יוצא מהחנות בעקבות שמיעת רעשים, תוך שהוא מנסה להבין את מקורם. נס נוסף התרחש והמקום היה ריק מאדם, רק אילוז נצפה מסתובב מחוץ לחנות כאמור בניסיון להבין את משמעות הרעשים.

רגעים לאחר שיצא בעודו מנסה להעלות על מקור הרעש קרסה רצפת החנות צעדים ספורים ממקום עמדו.

עוד חשף יוסי אלי כי לפני כחודש הוגשה חוות דעת כי המקום סובל מקורוזיה, דבר לא נעשה על מנת לשפר את המצב. ורק בחסדי שמיים נגמר האירוע ללא נפגעים בגוף.

כזכור, בצהרי יום שני בשבוע שעבר הוזעקו כוחות ההצלה לרחוב הלל במרכז ירושלים, לאחר שתקרת חניון קרסה חלקית לתוך קומה תת-קרקעית.

התקרה נפלה ועמה חנות לממכר מזון. לוחמי האש בצעו במקום פעולות בכדי לאתר לכודים או נפגעים באירוע. בחסדי שמיים לא היו נפגעים בתקרית מכבאות והצלה מחוז ירושלים נמסר כי שישה צוותי כיבוי, חילוץ והצלה פעלו באירוע בו קרסה תקרת חניון, עליה הייתה חנות שקרסה גם היא.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. וואו  

  אלי הכריש...

 2. זה אכול.ביזחות מארא'ן אובדעה יוסף מאראן אובדיה משגיח מי למאלבפה ספרדים עמונת כחמים תנו קבוד יבני סונות ריבי עריה סם אותו פירסומת בישבילנו אמרוקאים  (ל”ת)


 3. ב"ה נס ממש  


 4. ממש נס גלוי!!!!  

  משה

 5. הטוב כי לא כלו רחמיך  

  בנצי כהן

 6. מדהים שהוא בחר להיות במרחק מהנפילה  

  יוסף

 7. איו עוד כביבי  


;