י"ח סיון התשפ"ד
24.06.2024
בדקו את חשבון הבנק

שוחררו החזרי מס בהיקף של כ-511 מיליון ש"ח

רשות המסים העבירה במהלך מרוכז לעשרות אלפי עסקים החזרי מס בהיקף של למעלה מחצי מיליארד ₪ מתוך רצון לסייע לעסקים בישראל המתמודדים עם ההשלכות הכלכליות של נגיף הקורונה ובכלל זה, ההגבלות שהוטלו כחלק מהסגר האחרון

שוחררו החזרי מס בהיקף של כ-511 מיליון ש"ח
כספומט. אילוסטרציה צילום: Noam Moskowitz/Flash90

מנהל רשות המסים, ערן יעקב, הודיע כי מתוך רצון לסייע לעסקים בישראל המתמודדים עם ההשלכות הכלכליות של נגיף הקורונה ובכלל זה, ההגבלות שהוטלו כחלק מהסגר האחרון, נערכה רשות המסים לביצוע מהלך מרוכז במערכי מס הכנסה ומע"מ במסגרתו, שוחררו במהלך השבוע האחרון החזרי מס בהיקף של כ-511 מיליון ש"ח. עיקר הסכום הועבר הלילה והעסקים יוכלו לראות כספי ההחזר בחשבונות הבנק שלהם בימים הקרובים.
 
במסגרת המהלך המרוכז, הועברו יתרות זכות במס הכנסה בסכום כולל של כ-250 מיליון ש"ח ששולמו ל-3,000 עסקים שהיו להם החזרים בהליך בדיקה. 
 
במהלך מקביל במערך מע"מ הועברו במסגרת המהלך המרוכז לחשבונות הבנק של העוסקים במע"מ כ-34 אלף החזרי עודף מס תשומות בסכום כולל של כ-261 מיליון ש"ח.
 
כזכור, רשות המסים נקטה במהלך דומה בחודשים מרץ ואוקטובר אשתקד כאשר, במסגרת זו, הועברו במרץ החזרים בהיקף של 1 מיליארד ש"ח ובאוקטובר בהיקף של 345 מיליון ש"ח.

רשות המיסים החזר מס קורונה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד