1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. תנצב"ה

החסיד שעזר לטשעבין נפטר באופן פתאומי

הלך לעולמו הרה"ח רבי מנחם משה יצחק גולדברג גב ז"ל, מחשובי חסידי קרלין סטולין ומי שהיה מבאי ביתו של גאב"ד טשעבין שסייע למוסדותיו ועד יומו האחרון היה צלול בדעתו והבוקר נפטר באופן פתאומי למגינת לב בני משפחתו

משה ויסברגל' שבט תשפ"א 12/02/2021 10:08

אתמול התפלל בקבר רחל  ר' מנחם משה יצחק גולדברג גב ז"ל ר' מנחם משה יצחק גולדברג גב ז"ל צילום: ב,

ברוך דיין האמת: הלך לעולמו באופן פתאומי הרה"ח ר' מנחם משה יצחק גולדברג גב ז"ל, מחשובי וחסידי קרלין סטולין והוא בן 84 בפטירתו.  

הוא נולד בירושלים, לאביו הרה"ח ר' אריה לייב גולדברג ז"ל ולאמו מרת אסתר ע"ה.

נודע כאיש חסד מפורסם שכל ימיו היה מסור למען חיזוק מוסדות טשעבין והיה מכתת רגליו לעזור לישיבה, היה מבאי ביתו של גאב"ד טשעבין זצ"ל.

היה חסיד נאמן לבית קרלין סטולין, קשור לכ"ק האדמו"ר זצ"ל וליבלחט"א האדמו"ר שליט"א. כמו כן היה מקושר לאדמו"רי בית נדבורנה.

פטירתו הפתאומית הכתה בהלם את בני משפחתו ומכריו, שכן רק אתמול בליל שישי עוד נסע להתפלל בקבר רחל ומול הכותל המערבי, כמו כן פקד השבוע את מעונו של האדמו"ר מקרלין סטולין בגבעת זאב.

הותיר אחריו דור ישרים מבורך, בנו יחידו הרב ירחמיאל גולדברג, מחשובי חסידי קרלין סטולין, ובנותיו לבית פוקס ובקר, נכדים וצאצאים הממשיכים את דרכו.

הלוויתו תצא היום שישי, (ערב שבת קודש, פרשת משפטים - שקלים) בשעה 11:00, מבית הלויות שמגר ותעבור דרך ביהמ"ד 'היכל רבנו יוחנן' קרלין סטולין ברח' אבינועם ילין 11, להר הזיתים, שם ייטמן.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. יהי זכרו ברוך ! האם יש קשר לקורונה?  (ל”ת)

    יעל

  2. אז כנראה להגיע לקבר רחל זה עין הרע  (ל”ת)

    שלמה זלמן

  3. הרבה ירושות ייצרה הקורונה הזו. יש מי שמרוויח מזה.  (ל”ת)


;