י"ט סיון התשפ"ד
25.06.2024
אם ל-14 ילדים

טרגדיה בעיר הדרומית: הגננת המסורה נפטרה מקורונה

האישה החשובה רחל אורית בת גאולה שרעבי ע"ה, נפטרה ל"ע מנגיף קורונה לאחר שמצבה הידרדר. הותירה אחריה 14 ילדים, מתוכם רק חמישה ילדים שזכתה להוביל לחופה

טרגדיה בעיר הדרומית: הגננת המסורה נפטרה מקורונה
נרות נשמה צילום: pexels

ברוך דיין האמת: במחלקת הקורונה בבית החולים סורוקה בבאר שבע נפטרה היום האישה החשובה מרת רחל אורית שרעבי ע"ה מהקהילה החרדית בירוחם.

לפני חודש נדבקה בנגיף הקורונה ואושפזה בבית החולים ל"ע ומאז הרופאים נלחמו על חייה, אך למגינת לב היא השיבה את נשמתה ליוצרה בגיל 52.

המנוחה ע"ה אשת יבלחט"א הרה"ג רבי משה שרעבי, מגדולי מרביצי התורה בעיר ירוחם ומגדולי הפעילים והמקרבים של ארגון 'לב לאחים',

אורית ע"ה שימשה כגננת מסורה בגנים של מוסדות 'מסילה בערבה' בקהילה החרדית בירוחם.

בקהילה החרדית מספרים ל'בחדרי חרדים' כי המנוחה ע"ה חינכה מאות בנות ליראת שמים צרופה. אין ילד או ילדה שלא עבר דרכה. הקהילה כולה באבל כבד ממאנים להאמין על פטירתה של הצדקנית מרת אורית ע"ה שהייתה גננת מיוחדת במינה.

כל חייה עמדה לימין בעלה תלמיד חכם מופלג, פעיל נמרץ במדרשיות לב לאחים, מגיד שיעור בבית המדרש דרכי ישרים בירוחם ומרבני קהילת חניכי הישיבות ק"ק תימן בעיר.

בכל תקופת מחלתה נרשמו חיזוקים וקבלות בלתי שגרתיים, מאות ואלפי ספרי תהילים סיימו לרפואתה בכל החודש האחרון ואף נשים שרפו בגדים בלתי צנועים לרפואתה השלמה.

היא הותירה אחריה משפחה לתפארת, כל ילדיה בני תורה אצילים ועדינים שקועים באוהלה של תורה, חתנים בני תורה ויראי ה', את בעלה שיחי', ו-14 ילדים שמתוכם רק חמישה זכתה ילדים להוביל לחופה.

מסע הלוויה היום בשעה 16:30 על יד ביתה בקהילה החרדית בירוחם בדרכה בני ברק. 

תהא נשמתה צרורה בצרור החיים.

ירוחם קורונה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד