1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

מזל טוב: פינוקיה מחודשת ליולדות ב'שמיר'

יולדת? מזל טוב! המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) מזמין אותך למחלקת היולדות המקצועית ביותר בארץ, עם שפע פינוקים והטבות מיוחדות

אברמי פרלשטיין, ג' אדר תשפ"א 15/02/2021 11:29

בכשרות מהודרת יום עיון בשמיר - אסף הרופא יום עיון בשמיר - אסף הרופא צילום: נחמן גולדשטיין

מחלקת היולדות של המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) ממשיכה להפתיע ולחדש עם מגוון פינוקים והטבות ייחודיות. לצד המקצועיות הבלתי-מתפשרת ובהמשך לסטנדרט האשפוז המקצועי והנעים, חידשו לאחרונה במחלקת היולדות "פינוקיה" ראשונה מסוגה בארץ, בה מוצעות מידי יום מנות יוקרתיות המתבשלות/נאפות/נעשות במקום.

מדובר בדוכן שמציע שלל פינוקים ומטעמים, החל משייקים, מיצים טבעיים, מאפים משובחים ועד קינוחים וגלידות יוקרתיות.

ההכנה, כאמור, מתבצעת במקום מה שמוסיף אפקט של טריות ואיכות למנות.

בהנהלת המחלקה מסבירים שלצד ההנאה הקולינרית מהמוצרים המשובחים, יש באופן ההכנה שלהם משום הקניית תחושת הבייתיות והאותנטיות לטובת המאושפזות, שנהנות מאיכות והשקעה בלתי מתפשרות ולא נאלצות להתפשר על "הווי מסחרי ותעשייתי".

יצוין כי המרכז הרפואי ‘שמיר’ השלים לאחרונה מהלך דרמטי במסגרתו פועל בשטח בית החולים מטבח מיוחד עבור מנות המהדרין שמסופקות לציבור החרדי המגיע לבית החולים. עד כה הקפידו בשמיר על אספקת מנות בכשרות מהודרת, אך החידוש במהלך הנוכחי הוא שהאוכל מוכן ומבושל במטבח ייחודי, דבר שהוא בבחינת הוספת הידור על הידור.

כעת יכולים היולדות החרדיות בשמיר להנות מארוחות עשירות ומשביעות בכשרות מהודרת שהוכנו במטבח מיוחד. יצוין כי כל המוצרים במטבח עומדים תחת פיקוח של 1 מגופי הכשרויות המהודרות ביותר: בד"צ העדה החרדית, הרב לנדא והרב רובין.

הסטנדרט הכשרותי המתואר הוא המהודר ביותר בבתי החולים הממשלתיים בישראל, לרבות כאלו המצויים בתוך ריכוזים חרדים. רבנים ואישי ציבור בירכו את בית החולים על היוזמה החשובה והביצוע, וציינו כי "הדבר מהווה בשורה אדירה עבוד ציבור שומרי הכשרות בארץ".

ו

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;