1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

הקבינט הסודי והצנזורה שהוטלה: מה שאפשר לספר

נכון לשעה זו אזרחי ישראל עדיין לא יודעים מהי ההתפתחות הביטחונית הסודית שבה דנו היום שרי ישראל. מה שכן אפשר לספר מדובר בעניין הומניטרי בסוריה שבו מעורבת רוסיה. עוד נודע כי השרים חתמו על מסמך סודי

ארי קלמן, ד' אדר תשפ"א 16/02/2021 20:58

מאחורי הקלעים בנימין נתניהו (צללית) בנימין נתניהו (צללית) צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ככל שחולפות השעות הפאזל הולך ומתחבר, כאשר עוד פרטים מתגלים סביב ישיבת הממשלה הסודית שהתכנסה הערב, שעליה הוטלה צנזורה והותר לפרסום רק שמדובר בעניין הומניטרי בסוריה בתיווך רוסי.

על פי הפרסומים, הבוקר (שלישי) התכנס הקבינט המדיני בטחוני לדיון סודי ולאחר מכן נקבעה מהרגע להרגע ישיבת ממשלה כפי שהחוק מחייב, כשהשרים לא מעודכנים מבעוד מועד על תוכן הישיבה.

בפתח הדיון חתמו השרים על מסמך ובו התחייבו לשמור על סודיות תוכן הדיון, כאשר לבקשת שר הביטחון בני גנץ הוטלה צנזורה על כל הפרטים. במהלך הדיון הותרו לפרסום רק חלקים מעטים שניתן לפרסם בשלב הזה.

על פי הדיווחים, מדובר בפעילות הומניטרית שמקורה בסוריה, וישראל נעזרת בתיווך רוסי, כאשר ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח בעניין עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, ושרי החוץ גבי אשכנזי והביטחון בני גנץ שוחחו עם מקביליהם הרוסים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אם זה עניין סודי למה אתם עושים על זה כתבה????  (ל”ת)


 2. אולי מביאים אתגופתו של אלי כהן לארץ  (ל”ת)

  עמי

 3. רוסיה עוזרת לסוריה להלחם במורדים שנלחמים על חירותם. הדבר ה'הומניטרי' היחידי הוא סיוע לפעילי שלטון או חיילים בשירות בצבא אסד (שכידוע טובח באזרחים). האמריקאים מסייעים למורדים להלחם בצבאו של אסד והרוסים עוזרים (באופן פעיל וגלוי) ברצח המורדים.  (ל”ת)


 4. כנראה הרוסים מצאו עוד חלל צהל שמקום קבורתו לא נודע  (ל”ת)

  יוסי

 5. למה לא הביאו לשם גם את האדמורים שיכולים להכריע בענייני קורונה  

  tjs

 6. הבאת גופתו של אלי כהן?????  

  חב"די ותיק

 7. כנראה ישלחו חיסונים כדי שיחונו את גופתו של אלי כהן הי"ד  

  שאלתיאל

  • למורדים ולפליטים אין קשר לכך. אסד הוא זה שמחזיק בקשרים עם ארגוני הטרור. המורדים נלחמים שם על חירותם ועל כך שנמאס להם מהשלטון המדכא ושלטון אסד מפגיז אותם עם נשק כימי (ל”ת)


 8. הכל קשור לבחירות  

  מוישה

;