1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. שוק ההון

מפתיע: אליעזר גרוס מוסר הרצאה חינמית לחרדים

מה יעשה מי שרוצה לחסוך קצת כסף לחתונות הילדים בתקופה בה הריבית על פיקדונות ותוכניות חיסכון כמעט אפסית? • בואו לגלות אפשרויות חדשות ומעניינות, בקיצור, הצטרפו לוובינר המרתק הבא: 'כל מה שרציתם לדעת על השקעות והתביישתם לשאול'

כתבה מקודמת, ה' אדר תשפ"א 17/02/2021 11:00

וובינר ייחודי אליעזר גרוס אליעזר גרוס צילום: יח"צ

סביבת הריבית האפסית (כמעט שלילית) הפכה את ההשקעה בתוכניות חיסכון ופיקדונות בבנקים, להשקעה שאינה משתלמת במיוחד והביאה רבים אל שוק ההון אם באמצעות קרנות נאמנות ואם באמצעות השקעה ישירה דרך בתי השקעה. אך גם ההשקעה בשוק ההון התבררה כבעייתית משום שהבורסה התנדנדה והיטלטלה בשנה האחרונה בעקבות הקורונה. שוק ההון אולי הניב תשואה גבוהה יותר מאשר אפשר היה לקבל בבנקים, אך הוא גרם חרדות ודפיקות לב למשקיעים רבים.

גם ההשקעה בדירות להשכרה לא הוכיחה את עצמה. בשנה האחרונה נבלמה עליית מחירי השכירות בעקבות הקורונה והם עלו בעשירית האחוז בלבד כך לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. גם ההשקעה בדירות למכירה, קרי, רכישת דירות כדי להרוויח מהשבחתן לאורך השנים, לא הוכיחה את עצמה. מנתוני האוצר לסיכום השנה הקודמת עולה כי רוב מי שמכרו דירה להשקעה בשנה הקודמת, מכרו אותה בהפסד!

מה אם כן יעשו אנשים שרוצים לחסוך כסף לחתונות הילדים, או אנשים שרוצים שהכסף שלהם יעבוד בשבילם? 'קבוצת בסדנו' שרכשה ניסיון רב בתחום ההשקעות תערוך ביום שלישי  יא' אדר (ה־23 לפברואר) הבעל"ט, וובינר מרתק תחת הכותרת "כל מה שרצית לדעת על השקעות והתביישת לשאול".

זו הזדמנות נדירה לגלות מקרוב איך עושים כסף במיוחד בעידן הנוכחי.

להרשמה לוובינר המיוחד השאירו כאן פרטים ותקבלו לינק ייעודי למייל>>>

;