1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

אחרי שהואשמו כ'מפיצים'; הח"כית של ליברמן מאשימה בזיופים

זה זמן רב ידועה מפלגת ישראל ביתנו כמי שמנסה בכל כוחה לבנות את בסיס מצביעיה מאפס הצגת עשייה ציבורית לצד השמצות והתקפות בלתי פוסקות בניחוח אנטי חרדי מובהק | הבוקר יוצאת ח"כית צייצנית תורנית בטענה שפורכת את כל תשעת החודשים האחרונים | אל תתנו למציאות לבלבל את העובדות, בחירות 2021

ארי קלמן, ט' אדר תשפ"א 21/02/2021 12:34

הזיגזג לשיא חרדים בנתב"ג חרדים בנתב"ג צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

הכותרות בזמןם האחרון מצביעות על כך שבישראל ביתנו מתקשים להציג תוכניות מסודרות למען ציבור המצביעים שלהם מלבד שנאה עיקשת לציבור החרדי.

היום (ראשון) הם מגלים שוב זגזוג מפואר המכוון כולו במטרה להתנגח בציבור החרדי, כשהפעם ח"כית עם אפס עשייה ציבורית מיוחדת, נשלחת לזירת הקרב.

בציוץ שפרסמה הבוקר (ראשון) חברת הכנסת יוליה מלינובסקי היא התייחסה לתחקיר של עיתון 'הארץ' על ועדת החריגים שאחראית לאשר את כניסת הישראלים חזרה לביתם בזמן הסגר.

לטענת מלינובסקי, ומבלי להתבסס על עובדות, היא טענה כי החרדים כלל לא נכנסים לבידוד במלוניות והאשימה אותם בטענה קשה כי הם מזייפים אישורי מחלים.

"טיסות מלאות בחרדים נוחתות באין מפרע בנתב"ג? איך ייתכן שבאותן טיסות, קומץ הלא-חרדים נכנסים למלוניות בידוד אבל מאות החרדים מקבלים פטור כי הם מציגים תעודות מחלים שברור לכל שהן מזויפות? פשוט ביזיון אחד גדול של העלמת העין מעניינים של חיים ומוות. זה פשוט מקומם", טענה.

אך ההתקפה של מלינובסקי מעוררת סימני תהייה רבים, במשך חודשים ארוכים פרסמו היא וחבריה למפלגה שלל התבטאויות לפיהן "החרדים מדביקים את המדינה", וכי צריך "לסגור רק את החרדים". לא ייתכן להאשים ציבור בהפצת התחלואה ובאחוזי חולים גבוהים מהסביר, ומנגד לטעון שאינם מחלימים. זה פשוט מקומם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לפנות לפוטין הוא כבר יטפל בעניין !  (ל”ת)

    מני

  2. זמן סיום הטפילים  

    ספי

  3. ישראל ביתנו  


  4. מדוע נותנים לזה בכלל במה כאן? הרי תהיו בטוחים שמי שמצביע ישראל ביתנו זה אנשים אכולי שנאת חינם נגד הציבור החרדי והם לא יפתחו כלי תקשורת חרדים. למה הציבור הכללי צריך להחשף לדבר הבלה הללו? למה זה צריך לעניין את הציבור? אין בכך תועלת בכלל. מיותר לתת לרשעים במה גם אם זה "מקומם".  (ל”ת)


;