1. עמוד הבית
 2. מחשבים ואינטרנט
 3. אונליין

וואטספ מנסה שוב: תאשרו התנאים או שתיחסמו

בעלי אפליקציית ווטסאפ לא מוותרים למשתמשים ומסבירים בשעות האחרונות, מה יקרה לחשבונכם באם לא תסכימו למדיניות הפרסום החדשה והשנויה במחלוקת של החברה שמוחזקת כיום בעלות פייסבוק • זהו היעד החדש

קובי בורנשטיין, י' אדר תשפ"א 22/02/2021 23:43

זה הדד ליין החדש whatsapp whatsapp צילום: pixabay

ענקית המסרים הפופולרית וואטספ הודיע היום (שני) למשתמשים כי עליהם לאשר את תנאי השימוש החדשים הכוללים שיתוף מידע עם פייסבוק, ולא - חשבונם ייחסם.

כבר בתחילת השנה הודיעה וואטספ על כוונתה לשתף מידע עם פייסבוק, מה שגרם לנטישת מיליונים את האפליקציה ומעבר למתחרות כמו סיגנל וטלגרם. בעקבות כך הקפיאו בוואטספ את השינויים.

אלא, שהיום קיבלו המשתמשים הודעה חוזרת לפיה עליהם לאשר את תנאי השימוש החדשים הכוללים שיתוף מידע עם פייסבוק. בוואטספ סייגו כי השינויים יהיו רלוונטיים בעיקר למשתמשים העסקיים.

על פי הודעת וואטסאפ היכ רק תגביל את השימוש באפליקציה עבור משתמשים שיסרבו לאשר את התנאים החדשים, הגבלות במסגרתן הם לא יקבלו או ישלחו הודעות, אך ימשיכו לקבל שיחות והתראות שונות. במידה והם לא יאשרו את הכללים גם אז, וואטסאפ תחסום אותם לצמיתות.

גורם בוואטסאפ סיפר כי "בשבועות האחרונים עברנו על הביקורות שקיבלנו מהמשתמשים. זו הייתה הזדמנות נהדרת עבורנו ללמוד על הדאגות שלהם ולהבין מה אנחנו יכולים לעשות כדי להשתפר. אנשים רצו לדעת שאנחנו לא יכולים להאזין לשיחות ולקרוא הודעות בין משתמשים, ושאנחנו לא שומרים מידע על השיחות או משתפים רשימות אנשי קשר עם פייסבוק. זו המדיניות שלנו והיא לא תשתנה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מישהו יכול להסביר מה הם בעצם רוצים לעשות?  (ל”ת)


 2. אל תאשרו - מנצלים אותנו  (ל”ת)


 3. בסוף כולם יבינו למה רבנים אסרו אייפונים וכו'  

  אמת

 4. ווטסאפ  

  קלייר

 5. תעברו לסיגנל  

  חיימקה

 6. תעברו לסיגנל  

  חיימקה

;