1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. החרדים

סער והרפורמים • ליצמן תוקף בפומבי: "סכנה רוחנית חמורה ביותר"

חשיפת 'בחדרי' על דבריו החמורים של בכיר במפלגתו החדשה של סער כי דלתו תהיה פתוחה בפני רפורמים וקונסרבטיבים ממשיכה לעורר גינויים חריפים | הבוקר מצטרף גם השר ליצמן למתקפה ובמאמר שפורסם בביטאון אגודת ישראל הוא בוחר להזהיר כי מהלך שכזה ייתקל בחומה בצורה

ארי קלמן, י"א אדר תשפ"א 23/02/2021 09:25

תקווה חדשה על הכוונת סער ליצמן סער ליצמן צילום: פלאש 90

דבריו של דני דיין, בכיר 'תקווה חדשה' שנחשפו כאן ב'בחדרי חרדים' לפיו אם גדעון סער ינצח במרוץ לראשות הממשלה אז דלתו תהיה פתוחה לרפורמים ולקונסרבטיבים וכי הם ירגישו בבית, ממשיכים לעורר סערה פוליטית.

אמש הגיבו במתקפה חבר הכנסת אוריאל בוסו מש"ס ויו"ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר שתקפו את גדעון סער בעקבות האמירה, כאשר בדגל התורה ויהדות התורה סירבו לתקוף את גדעון סער, כעת מגיעה המתקפה גם מבכיר יהדות התורה השר יעקב ליצמן.

הבוקר (שלישי) הביאו בביטאון המפלגה 'המודיע' את דבריו של דיין, כששר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן תוקף את הדברים באומרו כי "מדובר בהצהרה מסוכנת שמעידה על סכנה רוחנית חמורה ביותר, בניסיון לתת הכרה וגושפנקא לרודפי הדת, הרפורמים והקונסרבטיבים בישראל, חס ושלום".

"לאורך כל השנים ידענו כי מזייפי היהדות והתנועות הפוגעות בכרם בית ישראל, לא מקבלים דריסת רגל בישראל, וכך נפעל גם בעתיד, זאת נוכח המגיפה הרוחנית הקשה, שגרמו בפעילותם בעולם היהודי", הוסיף ליצמן בהתייחסו לאמירה כי הרפורמים ירגישו בבית.

ליצמן אף תקף את גדעון סער ולא בפעם הראשונה: "הודעת בכיר במפלגת סער, כי התנועות הרפורמיות יקבלו יחס אוהד בישראל, מעידה לאן פניו של גדעון סער מובילות, בכל הקשור לדת ומסורת ישראל".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יאללה יאללה, שמענו כבר עליכם  

  .

  • צודק כל מילה 


 2. תנועת Q טראמפ סייבר K נתניהו לא מסוכן רוחנית ,נגיף אוגנדי שחור ועקשני ילמד אותך דרך ארץ הצבי חצבת כלבת עכברת נס לבינוי בונה לך בית חדש שבר כל קירות צרעת  (ל”ת)


  • תלך לרופא נפש טוב אולי הוא יוכל לרפא אותך (ל”ת)

   צבי

 3. פליצמן המטומטם והסנילי  

  חנטריש

 4. לא רציני  


  • הם לא זרם ביהדות ידידי, הם לא רוצים לחזור לארץ ישראל ולירושלים אז הם חתכו קטעים מהתפיחה שמדברים בנושא זה, הם מזלזלים בתורה ובחכמינו, הם יצרו כת או דת חדשה שמערבבת נצרות ומעט יהדות לקישוט. אסור להכיר בהם כזרם ביהדות, אלא ככת או דת חדשה אם הם ירצו בהכרה זו. (ל”ת)


 5. ישראל אף על פי שחטא ישראל  

  דתי

  • הפרורמים גרועים מחילונים, כי הם ממציאים דת חדשה שאין לה שום שייכות ליהדות (ל”ת)

   צבי

 6. סער והריפורמים ליצמן והציונים  

  חיימוש

 7. וביבי לא מקורב אליהם? ובנט? שלדון אדלסון לא קונסרבטיבי? די כבר עם ההתנהגות הזו.  

  אחד

  • מי שואל אותך (ל”ת)

   יואל

 8. הרפורמיים הללו לא מתפללים לצדיקים, לא מאמינים בקמעות. הם סכנה ממשית  (ל”ת)

  מיכה

  • תעשה צחוק מהסבתא שלך, ממש בדיחה חכמה... (ל”ת)

   יואל

 9. במקרים של סכנה לדת, אני סומך הרבה יותר על סמוטריץ' מאשר ליצמן...  (ל”ת)

  איש יהודי

  • אז תגלש באתר דתי לאומי ולא פה. (ל”ת)


;