1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. אנ"ש

רבני בית ההוראה בכפר חב"ד נפגשו עם ראש המועצה האזורית

"המועצה, ואני באופן אישי, עשינו, עושים ונעשה הכול לטובת כפר חב"ד", כך אמר בהתרגשות יו"ר מועצת שדות דן מר דוד יפרח לרבני בית ההוראה של כפר חב"ד בפגישה שהתקיימה במשרדו

אברמי פרלשטיין, י"א אדר תשפ"א 23/02/2021 20:10

משבר הקורונה רבני בית ההוראה במפגש עם דוד יפרח רבני בית ההוראה במפגש עם דוד יפרח צילום: באדיבות המצלם

רבני בית ההוראה כפר חב"ד נפגשו עם ראש המועצה האזורית מר דוד יפרח.

"המועצה, ואני באופן אישי, עשינו, עושים ונעשה הכול לטובת כפר חב"ד", כך אמר בהתרגשות יו"ר מועצת שדות דן מר דוד יפרח לרבני בית ההוראה של כפר חב"ד בפגישה שהתקיימה במשרדו.

אחד הנושאים המרכזיים שנידונו בפגישה הייתה סוגיית החינוך, לנוכח האתגרים הרבים בגשם ורוח עמם מתמודדים מוסדות החינוך בכפר חב"ד בעקבות משבר הקורונה.

בהקשר זה, גם הרבנים וגם ראש המועצה שבו וחזרו על ההכרח שכל אחד ואחת מתושבי הכפר יתחסנו, ובדגש מיוחד על העובדים עם הנוער והילדים, ועל הנחיצות הגדולה שבכך להצלת נפשות כפשוטה ולשמירה על שגרה חינוכית רציפה.

מר יפרח דן עם הרבנים בהרחבה אודות נושאים כלליים נוספים הקשורים לכפר חב"ד. הרבנים ניצלו ההזדמנות להודות לו בחום על פועלו האישי הרב למען כלל ענייני כפר חב"ד ועל התנופה הגדולה שהביא לכפר מתוך עבודה מסורה ומאומצת. מר יפרח מצידו ציין את ההדים החיובים הרבים שהוא מקבל, הן בכפר חב"ד והן ביישובים נוספים בתחומי המועצה, אודות העשייה התורנית הברוכה של בית ההוראה במגוון התחומים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;