1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

פעילותם של 6,000 מתנדבי איחוד הצלה תוקדש היום לזכרה של דניאלי זוננפלד ז"ל

היום (חמישי) תוקדש פעילותם של 6,000 החובשים, הפרמדיקים והרופאים לזכרה של דניאלי זוננפלד ז"ל שנהרגה לפני שש שנים בדיוק בתאונת דרכים טראגית 

שימי פרקש, י"ג אדר תשפ"א 25/02/2021 11:25

פעילות מרגשת פעילי איחוד הצלה פעילי איחוד הצלה צילום: יחיאל גורפיין

אנשי הרפואה המתנדבים באיחוד הצלה מגישים בכל יום עזרה רפואית מהירה עוד טרם הגעת אמבולנס לכ-1,800 חולים ופצועים ביום. היום (חמישי) תוקדש פעילותם של 6,000 החובשים, הפרמדיקים והרופאים לזכרה של דניאלי זוננפלד ז"ל שנהרגה לפני שש שנים בדיוק בתאונת דרכים טראגית. דניאלי ז"ל, בת 20 במותה, שירתה שירות לאומי במחלקה האונקולוגית לילדים בבית החולים שניידר ושימשה אוזן קשבת ויד תומכת לילדים ולבני משפחותיהם. היא שאפה ללמוד רפואה ולהמשיך לטפל ולהביא מזור לחולים.

נשיא ומייסד איחוד הצלה, אלי ביר, אמר כי "אנחנו גאים לקחת חלק בהנצחת זכרה של דניאלי ז"ל. פעילותנו להצלת חיים ביום זה, יום השנה לפטירתה, הוא המשך ישיר לפעילות של דניאלי ז"ל למען אלו הזקוקים לעזרה ומזור. היום היא בליבנו ולנגד עינינו בכל עזרה וטיפול שנעניק בכל רחבי הארץ.

"בכך אנו מקווים להנציח את זכרה של מי שב-20 שנותיה בלבד הספיקה לגעת בכל כך הרבה אנשים ולסייע להם. אני רוצה להודות למר מוטי זוננפלד, אביה של דניאלי ז"ל, על ידידות רבת שנים ועל תמיכתו בפעילות איחוד הצלה להצלת חיים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;