1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. סקרים

סקר: 'העבודה' מצטמקת, 'כחול לבן' מתחזקת

שבועות ספורים נותרו עד לבחירות, והליכוד לא מצליחים להתרומם. והעבודה, המפלגה שהקימה את המדינה חוזרת ומצטמקת (אפקט אביתסאם מראענה?) | כל המספרים של סקר 'פאנלס פוליטיקס' שנערך עבור 'מעריב'

אהרן מילר, י"ד אדר תשפ"א 26/02/2021 08:53

המרוץ מתחמם הצבעה בבחירות הצבעה בבחירות צילום: Aharon Krohn/Flash90

המרוץ לבחירות לכנסת ה-24 מתחמם, ובמכון הסקרים 'פאנלס פוליטיקס' בדקו עבור 'מעריב' את מפת המנדטים והגושים נכון לבוקר זה, פורים דפרזים.

על פי תוצאות הסקר, בניגוד להצהרת הליכוד כי הם זוכים ל-40 מנדטים. בסקר הנוכחי מקבלת מפלגת השלטון 29 מנדטים בלבד, ומפלגתו של יושב ראש האופוזיציה יש עתיד זוכה ל-17 מנדטים.

גדעון סער ונפתלי בנט עדיין לא מצליחים לשבור את תקרות הזכוכית. ותקווה חדשה נשארת יציבה על 14, ולא של בנט על 11, והרשימה הערבית המשותפת ללא רע"מ יציבה אף היא על 9.

המפלגות החרדיות ש"ס ויהדות התורה יציבות אף הן, ש"ס עם 8 מנדטים, יהדות התורה עם 7 מנדטים, ישראל ביתנו של אביגדור ליברמן זוכה אף היא ל-7 המנדטים הקבועים.

כחול-לבן של ראש הממשלה החלופי מתרחקת מאחוז החסימה וזוכה ל-5 מנדטים, העבודה יורדת חזרה ל-5, הציונות הדתית ומרצ נלחמות שניהם בקרבת אחוז החסימה ומקבלת שניהם 4 מנדטים בלבד.

על פי הסקר הנוכחי גוש 'רק לא ביבי' מונה 61 מנדטים, עת כחול לבן מתרחקת קמעא מאחוז החסימה ומתייצבת כאמור על 5.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ברגע האמת ......... סב"ג .......... סמוטריץ בן גבירררררררררררררר  (ל”ת)

  D

  • הצחוק הוא, לא רק שהסקר פייק, אלא שבכלל לא נערך שום סקר. סתם החלטה של קבוצת ליצים מהשמאל 

   פראוודה

 2. חובת הבוחרים החרדים לקיים את ההבטחה שדרעי נתן לגנץ  

  אלון

  • אין זאת חובת הבוחרים. אדם שחוזר ממילתו נקרא רשע כפי שכתוב בגמרא. לא הבוחרים החרדים הבטיחו לגנץ שיכנס לממשלה אלא המפלגות החרדיות. אף חרדי ודתי לא אמור להצביע לאדם שבעד חילולי שבת ובעד העברת חוקים שנוגדים את התורה. (ל”ת)


;