1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

מכבי יוצאת במבצע היקפי וחסר תקדים לעידוד החיסונים

במבצע חסר תקדים ביוזמת מכבי שירותי בריאות, נתלו אלפי שלטים במרפסות הבתים בכל רחבי הארץ על מנת לעודד את החברים להתחסן כנגד הקורונה מתוך תקוה שנוכל לחוג ולהיסב בליל הסדר כל המשפחות בצוותא

כתבה מקודמת, ט"ז אדר תשפ"א 28/02/2021 13:16

"שלושים יום קודם החג" מיזם מכבי לעידוד התחסנות מיזם מכבי לעידוד התחסנות צילום: יח"צ

במבצע חסר תקדים בהיקפו שנערך ביוזמת מכבי שירותי בריאות ובפועלם של עשרות מתאמי קשרי הקהילה של מכבי, נתלו אלפי שלטים במרפסות הבתים בכל רחבי הארץ על מנת לעודד את החברים להתחסן כנגד הקורונה מתוך תקוה שנוכל לחוג ולהיסב בליל הסדר כל המשפחות בצוותא עם ההורים, הסבים ושאר בני המשפחה ולחזור לשגרת החיים.


חברי מכבי נוטלים חלק במיזם • קרדיט: יח"צ

מכבי מובילה בכל החזיתות במאבק בנגיף ובאחוזי התחלואה בפעילות נרחבת והיקפית בכל המישורים כבר מתחילת הדרך ולאורך כל השנה האחרונה, עם מיזמים פורצי דרך, ניהול מבצע הבדיקות ולאחר מכן החיסונים בצורה מקצועית ויעילה בכל רחבי הארץ ובפעילות ממוקדת במרחבים השונים בסיועם של עשרות המתאמים ומנהלי המרחבים שפועלים ללא הרף למען החברים.

גם כעת, כקופת החולים הגדולה והמובילה עם אחוז המתחסנים הגבוה ביותר מבין כל הקופות, יצאה מכבי בפעילות על מנת לגרום לכמה שיותר חברים להתחסן ובכך להוריד את התחלואה ולחזור לשגרת החיים בהקדם.


פעילות מיוחדת במכבי • קרדיט: יח"צ

מנהל השיווק למגזר החרדי במכבי ר' משה שלזינגר מציין: "לנגד עינינו עומדת המשימה להחזיר את החיים לשגרה, לחזור לימים טרם התפרצות נגיף הקורונה והדרך היחידה לכך היא להתחסן עכשיו 30 יום לפני חג הפסח. לצורך כך ערכנו את מבצע המרפסות. זו ההזדמנות להודות לשדרה הניהולית לעשרות מתאמי קשרי הקהילה של מכבי ולצוותים בסניפים על ההירתמות שלהם לסייע בהצלחת המבצע ולעלות את המודעות לבצע את חיסוני הקורונה כפי שהורו לנו גדולי ישראל שליט"א".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;