1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

שאשא-ביטון: "נתניהו בהיסטריה מוחלטת"

מועמדת מספר 2 ב'תקווה חדשה' תקפה הבוקר את ראש הממשלה אחרי הראיון שהעניק לאריה גולן בו גיחך על שמה, וטענה כי הוא בלחץ: "רואים אותו רץ לאולפן לאולפן" | גם יו"ר מפלגתה גדעון סער תקף את נתניהו: "הוא דוגמא לשיח שנאה"

יאיר כלפה, י"ז אדר תשפ"א 01/03/2021 12:55

מגיבה לראה"מ ראש הממשלה בלשכתו ראש הממשלה בלשכתו צילום: עומר מירון, לע"מ

לאחר שראש הממשלה התראיין הבוקר ואמר כי צריך לשאול את "השאשות והפאקות" על מוות 6,000 מתים, מעומדת 'תקווה חדשה' יפעת שאשא-ביטון תקפה בחזרה.

‏"רה"מ בהיסטריה מוחלטת, רואים אותו רץ מאולפן לאולפן", טענה שאשא-ביטון והמשיכה, "הזלזול שלו בקורבנות הקורונה - משיאי השפל של האיש הזה. הוא מוביל ומדרדר את ישראל לתהום עמוקה מאוד".

"הזלזול שלו באזרחי מדינת ישראל ובקורבנות הקורונה הוא אחד משיאי השפל של האיש הזה, שפעם נחשב לראש ממשלה מכובד. לא ארד לרמתו", הוסיפה.

גם גדעון סער, יו"ר 'תקווה חדשה' הגיב לדבריו של נתניהו: "‏אופי ההתקפה המביש של נתניהו על ד"ר יפעת שאשא-ביטון הוא דוגמא נוספת לשיח שנאה משולח-רסן ממי שמכנה את יריביו הפוליטיים 'תחלואה' ו'סבל'. ביום שאחרי נתניהו, והוא קרוב, נחזיר שיח מכבד ומלכד בינינו ונרפא את ישראל".

שאשא-ביטון, ‏שהיא גם יו"ר ועדת הקורונה, טענה בראיון ב'גלי צה"ל', כי היא לא יכולה לכנס את הוועדה: "לצערי בקשותינו הרבות לכנס את הוועדה בעת המורכבת הזו מסורבות. כנראה שיש אנשים שלא מעוניינים בשיח פתוח".

כזכור הבוקר, נתניהו התראיין ב'כאן רשת ב', והגיב לשאלת המראיין על אלפי המתים: "תשאל את השאשות והפאקות שאמרו כי לא צריך להתחסן".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לגדעון יש אלפית מהגאונת של ביבי עם גדעון יהיו אוטובוסים מתפוצצים בירושלים תל אביב באר שבע ובני ברק גדעון השמאלן ימכור את ארץ ישראל תמורת כסא ראה"מ  

  לגדעון יש אלפית מהגאונת של ביבי עם גדעון יהיו אוטובוסים מתפוצצים בירושלים תל אביב באר שבע ובני ברק גדעון השמאלן ימכור את ארץ ישראל תמורת כסא ראה"מ

  • חכם בלילה בגלל ביבי במקום אוטובוסים יש טילים מצבא החמאס... (ל”ת)

   b

  • יש צואה במוח שלך (ל”ת)


 2. אם הוא היה בהיסטריה כמוהה וכמו המפלגה שלה, הוא היה שולח הודעת זבל לטלפונים של אנשים כדי לומר להם להצביע לו בדיוק כמו שהיא והמפלגה שלה עושים..  (ל”ת)


 3. יהיו לביבי 83 חברי גואליציה רק כי ליצמן חתם על נאמנות  

  הערש מעכעל

 4. עובדתית נתניהו צודק. היא גרמה שלא יתחסנו ושהכל יהיה פתוח ושימותו.  


 5. לגידי אין אלפית מהראש והשכל של בנימין בן צילה הי"ו  (ל”ת)

  חיים

 6. חסרת האחריות הזאת בשקל אחראית לכאוס של ההתפרצות השלישית  

  הוא צודק

 7. שאשא ביטון חולת נפש וגידי המטפל שלה למרות מחלתו.  (ל”ת)

  חיים

 8. גברת שאשא, בינתיים הוא ראש ממשלה עתיר מעשים ואת חתיכת אפס אז בבקשה תסתמי את הפה  

  יואל

;