1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

סמוטריץ' מאיים: לא תחזור בך מהפוסט - ניפגש בבית המשפט

ח"כ בצלאל סמוטריץ' בפוסט חריף על הדברים הנבזיים, השקריים והדיבתיים לדבריו של פרופסור אסא כשר: "על שמו וכבודו של הציבור אני לא מתכוון למחול" | יו"ר הציונות הדתית מאיים בתביעה

אהרן מילר, י"ז אדר תשפ"א 01/03/2021 18:30

שיעור במשפט אזרחי סמוטריץ' באולפן 'קול ברמה' סמוטריץ' באולפן 'קול ברמה' צילום: צילום מסך

הפרופסור אסא כשר פרסם אתמול (ראשון) פוסט בפייסבוק נגד מפלגת הציונות הדתית. בפוסט כתב הפרופסור: "יש מפלגות שאסור לעבור בשתיקה על ההבדלים בינינו לבינן. אלה הן המפלגות הגזעניות, הנגועות בטרוריזם ותומכות בהשמדה של אזרחים חפים מפשע", תוך הצמדת כותרת שקרית המייחסת תמיכה של סמוטריץ' ברצח הנער אבו חדיר ומשפחת דוואבשה. את חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' הפוסט כלל לא הצחיק.

בפוסט תגובה תקף יושב ראש מפלגת הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ': "פעם כשלפני שמו של מישהו היה מופיע התואר 'פרופסור' זו היתה אות כבוד, משהו שמלמד על רצינות וחכמה, ומזמין לקחת ברצינות את דבריו של הנושא בתואר. אתה ושכמותך בשמאל המטורלל הורדתם עד קרוב לאפס את התואר הזה. לפעמים גם מתחת לאפס. כמעט בכל פעם שאתם פותחים את הפה ומביעים עמדה בנושא ציבורי אתם מתעקשים להוכיח עד כמה התואר המוצמד לכם לא אומר כלום. אומר אולי אפילו את ההיפך".

"אתה הרי לא סתם פרופסור. "פרופסור לאתיקה". עלאק. קשה למצוא ריקבון אתי ומוסרי יותר מהפוסט הזה שלך, שכולו הצגה מעוותת של דבריי" המשיך סמוטריץ' במתקפה, והוסיף: "ממש מאה ושמונים מעלות ממה שבאמת אמרתי. אתה מייחס לי בהתנשאות אופיינית לך גזענות, "נגיעה בטרוריזם" ותמיכה בהשמדה של חפים מפשע, למרות שכתבתי בפוסט המדובר את ההיפך הגמור".

אז או שאתה סתם חובבן שנסמך על כותרת עיתונאית פרובוקטיבית מבלי לחפש את המקור ולקרוא בו, או שאתה פחדן ושטחי כמו דיקט ואין לך יכולת אינטלקטואלית להתמודד עם הטיעון המהותי שהעליתי בפוסט ההוא, או שאתה סתם מנוול שמוציא דברים מהקשרם כדי לנגח יריב פוליטי. באף אחת מהאפשרויות אתה לא הולם את התואר פרופסור לאתיקה.

עכשיו תראה, כשלעצמי אני לא זקוק לתעודת יושר ערכית ממך ומשכמותך. עם הריקבון המוסרי ואבדן הדרך הערכי שלכם, אתם האחרונים שיכולים להטיף מוסר ולהוות סרגל למשהו בתחום הזה. אבל אני מייצג היום ציבור. אחד הערכיים והמוסריים ביותר שיש היום בחברה הישראלית. ועל שמו וכבודו של הציבור הזה שאתה רומס אני לא מתכוון למחול. ציבור לא יכול אמנם לתבוע דיבה, אני כן". סיים סמוטריץ' וסיכם: "אם לא תמחק את הפוסט הנבזי, השקרי והדיבתי הזה באופן מידי ותפרסם התנצלות אנחנו ניפגש בבית המשפט. אם באתיקה אתה לא מבין, לפחות תקבל שיעור במשפט אזרחי".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. תותח  (ל”ת)

  ארי

 2. סמוטריץ התותח . תלמדו ממנו החכים החרדים השפנים  (ל”ת)

  חיים דרוק

 3. בצלאל. מן הראוי שתגלה חמלה כלפי קשיש דמנטי ואב שכול.  (ל”ת)

  יעקב

  • אסור למחול ואין מחילה לאכזרים 


 4. יופי כל הכבוד בצלאל! רואים שאתה לומד מאיתמר!!  (ל”ת)


;